Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

Blekk Rájgó
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1097
Csatlakozott: 2018.06.12. 00:28
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Blekk Rájgó »

WildBear23 írta: 2019.11.11. 10:58 Köszi, de én a rövid csövű (Pitbull 2019 Thomaster Edition) verzióra gondoltam.
De legalább látjuk, hogy 25% a bolt haszonkulcsa.
Majd kíváncsi leszek, kijön-e, a régi dizájnost is hány éve lengették be?

(Nekem nem kell viszonteladó a láncba, miért fizetnék többet ha nem muszáj? El tudok csattogni a mintaboltba, ha már Pestre visz a sors.)
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

TotoHU írta: 2019.11.11. 13:11 Igen, ez a pár darrabos régi design acélos kivitelben. A tutifrankó az a Thomaster-féle dizájn, az valami veszettül jól néz ki.
Megérdemelné egyébként a főmérnök úr hogy a modell névben is megjelenjen a neve, pont úgy ahogy írtad.
+1

"SuperPitbull Thomaster Edition"
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

"Megérdemelné egyébként a főmérnök úr hogy a modell névben is megjelenjen a neve, pont úgy ahogy írtad."

Igen. Ennek a modellnek Thomaster az anyja, Béla bá az apja (vagy fordítva :) ), ezért mindenképp megérdemli Thomaster, hogy az ő nevén is hivatkozzunk rá.
Belül maradt a régi Pitbull, de a külsejét Thomaster tervezte át, ezért neveztem Pitbull Thomaster Editionnak. :)

"és sztem egyaltalán nem itt kéne viszonteladói árréseket külsősöknek megtárgyalni."

Nem a Gunbox árréséről volt szó, hanem egy másik boltéról.
Publikus, hogy mennyiért adja a Művek, publikus, hogy mennyiért adja az adott bolt, a kivonás / százalékképzés még az alapfokú oktatás része.

(Mod: és egy új fegyvernél szvsz jó tudni, hogy mennyiért kapható az egyik, és a másik boltban. 5000,-Ft miatt nem megyek ki a Gyöngysorba, de 25000,-Ft miatt már igen.)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

WildBear23 írta: 2019.11.11. 14:06

"és sztem egyaltalán nem itt kéne viszonteladói árréseket külsősöknek megtárgyalni."

Nem a Gunbox árréséről volt szó, hanem egy másik boltéról.
Publikus, hogy mennyiért adja a Művek, publikus, hogy mennyiért adja az adott bolt, a kivonás / százalékképzés még az alapfokú oktatás része.

Kibaszottul nem publikus a nagyker ár, ne írjunk már marhaságokat.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
killertom
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2018.06.12. 09:58

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: killertom »

gvass1 írta: 2019.11.11. 13:17 LÓFASZT.

és sztem egyaltalán nem itt kéne viszonteladói árréseket külsősöknek megtárgyalni.
Bocs, de miért is nem? Sérti valakinek az üzleti érdekét?
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

WildBear23 írta: 2019.11.11. 14:06 "Megérdemelné egyébként a főmérnök úr hogy a modell névben is megjelenjen a neve, pont úgy ahogy írtad."

Igen. Ennek a modellnek Thomaster az anyja, Béla bá az apja (vagy fordítva :) ), ezért mindenképp megérdemli Thomaster, hogy az ő nevén is hivatkozzunk rá.
Belül maradt a régi Pitbull, de a külsejét Thomaster tervezte át, ezért neveztem Pitbull Thomaster Editionnak. :)

"és sztem egyaltalán nem itt kéne viszonteladói árréseket külsősöknek megtárgyalni."

Nem a Gunbox árréséről volt szó, hanem egy másik boltéról.
Publikus, hogy mennyiért adja a Művek, publikus, hogy mennyiért adja az adott bolt, a kivonás / százalékképzés még az alapfokú oktatás része.

(Mod: és egy új fegyvernél szvsz jó tudni, hogy mennyiért kapható az egyik, és a másik boltban. 5000,-Ft miatt nem megyek ki a Gyöngysorba, de 25000,-Ft miatt már igen.)
Szerinted Egy gyártó HÍRDETETT KISKER ára az azonos a nagykerrel? Normális esetben nem. Persze vannak abnormális esetek, de ettől szerintem még az árréses levezetésed még nem lesz helytálló.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

killertom írta: 2019.11.11. 14:25 Bocs, de miért is nem? Sérti valakinek az üzleti érdekét?
Pontosan.

"Szerinted Egy gyártó HÍRDETETT KISKER ára az azonos a nagykerrel? Normális esetben nem. Persze vannak abnormális esetek, de ettől szerintem még az árréses levezetésed még nem lesz helytálló."

Tudsz konkrétat?
Ha nem tudsz jobbat mint az én feltételezésem, akkor maradhatunk annál.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

killertom írta: 2019.11.11. 14:25 Bocs, de miért is nem? Sérti valakinek az üzleti érdekét?
Hülye kérdés-e volt?

(különösen, mivel itt nem létező info alapján találgatás-zsebbenturkálás, okoskodás vanik)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

WildBear23 írta: 2019.11.11. 15:10 Pontosan.

"Szerinted Egy gyártó HÍRDETETT KISKER ára az azonos a nagykerrel? Normális esetben nem. Persze vannak abnormális esetek, de ettől szerintem még az árréses levezetésed még nem lesz helytálló."

Tudsz konkrétat?
Ha nem tudsz jobbat mint az én feltételezésem, akkor maradhatunk annál.
ÉN tudok konkrétat.

Ezért mondom, hogy Thomaster elkepeszto 50%-a ugyanolyan baromság volt, mint a többi talalgatás.

Minden épelméjű gyártó, importőr a fogyasztók elől elzárja a viszonteladói árlistát. Különösen, mert az sokszor csak tárgyalási alap, és rendelt tételtől, időszaktól, együttrendeléstől stb. függ.

(Egy normal kereskedoi arlista az nem ugy nez ki, hogy 2 oszlop, hanem sok oszlop, peldaul 50-100-500-5000 darab rendelese eseten es hasonlok. Aztan megint mas arat kapsz, ha full szoritementet tartasz, mintha mazsolazgatsz stb.)

Olyan elemi közgazdasági dolgok ezek, hogy nem is értem mennyire fogalmatlan az ilyesmiben mindenki itt.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
szöged
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1002
Csatlakozott: 2018.06.07. 17:53

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: szöged »

WildBear23 írta: 2019.11.11. 14:06
Publikus, hogy mennyiért adja a Művek, publikus, hogy mennyiért adja az adott bolt, a kivonás / százalékképzés még az alapfokú oktatás része.
de hiszen ez halálos

mi meg a nemhalálos topicban vagyunk
:?
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Nem értem a hiszti tárgyát.

Ez az acél Pitbull a Művekben 100 rugó volt, a viszonteladó 125-ért adja, így jön ki a 25% árrés.

Thomaster többre, 50%-ra saccolta, erre "LÓFASZT", és "Thomaster elkepeszto 50%-a ugyanolyan baromság volt, mint a többi talalgatás" volt a válaszod.

Az acél Pitbull ára három felet érint:
- gyártó
- viszonteladó
- vásárló.

Ha Te egyik sem vagy (nem forgalmazod az acél Pitbullt), és nem tudsz érdemben hozzászólni, minek trágárkodni?
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
killertom
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2018.06.12. 09:58

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: killertom »

gvass1 írta: 2019.11.11. 15:53 Hülye kérdés-e volt?

(különösen, mivel itt nem létező info alapján találgatás-zsebbenturkálás, okoskodás vanik)
A kérdés nem erre vonatkozott ugyebár. Hanem a koncepcióra, hogy nekiállunk cenzúrázni azt hogy miről lehet és miről nem lehet beszélgetni.
Avatar
szöged
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1002
Csatlakozott: 2018.06.07. 17:53

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: szöged »

WildBear23 írta: 2019.11.11. 16:20 Nem értem a hiszti tárgyát.

Ez az acél Pitbull a Művekben 100 rugó volt, a viszonteladó 125-ért adja, így jön ki a 25% árrés.

Thomaster többre, 50%-ra saccolta, erre "LÓFASZT", és "Thomaster elkepeszto 50%-a ugyanolyan baromság volt, mint a többi talalgatás" volt a válaszod.

Az acél Pitbull ára három felet érint:
- gyártó
- viszonteladó
- vásárló.

Ha Te egyik sem vagy (nem forgalmazod az acél Pitbullt), és nem tudsz érdemben hozzászólni, minek trágárkodni?
kívülállóként szerintem a féreértés tárgya a következő:
rosszul fogalmaztad meg
az, hogy mekkora a differencia az egyik bolt meg a másik bolt között ugyanazon termék esetén, az az átlag vásárlót nagy mértékben érdekelheti (teljlesen megalapozottan), viszont ez nem egyenlő az árrés fogalmával
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

szöged írta: 2019.11.11. 16:29 kívülállóként szerintem a féreértés tárgya a következő:
rosszul fogalmaztad meg
az, hogy mekkora a differencia az egyik bolt meg a másik bolt között ugyanazon termék esetén, az az átlag vásárlót nagy mértékben érdekelheti (teljlesen megalapozottan), viszont ez nem egyenlő az árrés fogalmával
+1

közgazdasági fogalomzavar-himalája történt.

---

illetve egyik bolt ahol VAN vs. Masik bolt, ahol NINCS árai. Lol
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Ki beszélt itt közgazdaságtanról..?
Egy konkrét termék áráról írtunk, egy konkrét boltban.
Nem értem, ez miért húzott fel Téged, mikor nem vagy se gyártója, se forgalmazója az adott terméknek.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: chucky »

HDM light is várható még idén? Nagyon kíváncsi vagyok rá :roll:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

chucky írta: 2019.11.11. 17:35 HDM light is várható még idén? Nagyon kíváncsi vagyok rá :roll:

#kettőhétmúlvakorlátlanmennyiségben
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Bojka
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2018.06.10. 08:51

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Bojka »

Guardian angel passzol valami tokba, pl uncle mikes iwb, vagy ilyesmi?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Bojka írta: 2019.11.11. 19:26 Guardian angel passzol valami tokba, pl uncle mikes iwb, vagy ilyesmi?
Udar-m2 gumis tok az Önvédelmi Boltokban az jó hozzá. Sztem még akad, talán 2500- Ft.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2352
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: RatRace »

Bojka írta: 2019.11.11. 19:26 Guardian angel passzol valami tokba, pl uncle mikes iwb, vagy ilyesmi?
Még akad, de folyamatosan van, jelenleg is készül a következő szállítmány.

2490.-

Jelenleg az Ázsia Centerben lévő üzletben van készleten.
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Bojka
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2018.06.10. 08:51

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Bojka »

Esetleg akinek az asia utbaesik és hozna egy udartokot, belvárosi, budai mitomén részen átvenném, késöbb egyeztetve. Köszi, persze + 1-2 sör.
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Fortitu írta: 2019.11.11. 10:17 Nagyon korrekt. Lehet rosszakat mondani a Művekre, de ebben nagyon korrektek!
Amúgy engem se igazán zavarna ez a hibácska.
Ember, Te már annyira PC- vagy, hogy... Nagyon. 😉
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5786
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

The Gent írta: 2019.11.11. 21:22 Ember, Te már annyira PC- vagy, hogy... Nagyon. 😉
Amiben jók, azt el kell ismerni. Az esetleges korábbi kritikáimat ettől még tartom.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
KLT
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2018.06.12. 10:34

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: KLT »

captain baines írta: 2019.11.11. 10:07 Engem egyáltalán nem zavar az a pici hiányosság. Sőt örülök hogy egy egyedi mintapéldányt fogtam ki, ami kiválóan pontos és erős is.(8 méterről
úgy vitte át a cél mögé tett bútorlapot, mint az almacsutkát) Néha nekem is járhat egy kis szerencse.Bélának meg egy respekt, amiért hajlandó volt megválni kedvencétől. :D ( a műszaki paraméterei jók lesznek mintának,mert ezen már nem valószínű hogy bármit javítana a további változtatás)
Kövezzetek meg, de nekem jobban tetszik így, lezáratlanul.
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: chucky »

gvass1 írta: 2019.11.11. 17:37 #kettőhétmúlvakorlátlanmennyiségben
Na jó de......végre lenne egy olyan lakásvédelmi fegyverem amire régóta vágyom.Oké leírom mi a gond a többivel.Az Omerta RP már majdnem megfelel de a mérete még annak is nagy.Ami 4-nél kevesebb lövetű vagy revolver az szóba sem jöhet.Oké a revolver még talán megállja a helyét nálam mert fogjuk rá,hogy gyakorlott lövész vagyok de aki nem az egy kézzel fogja használni és úgy tuti mellélő.Szóval kétkezes fegyver kell amit muszáj két kézzel megfogni és működtetni.Asszem 7 lövetűnek lett írva a HDM Light ami nagyon ideális ha bénázunk és célt téveszt a gumi vagy ha több a céltest.
Mondjuk én a biztosra megyek és egy taktikai mellény van a lakásvédelmi Omerta RP mellett amit csak magamra kapok és benne van minden ami kellhet egy kisebb kerti csatához.Spray,kés,+lámpa,toldatos pisztoly,medkit meg még pár apróság :mrgreen:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

chucky írta: 2019.11.12. 16:14 Na jó de......végre lenne egy olyan lakásvédelmi fegyverem amire régóta vágyom.Oké leírom mi a gond a többivel.Az Omerta RP már majdnem megfelel de a mérete még annak is nagy.Ami 4-nél kevesebb lövetű vagy revolver az szóba sem jöhet.Oké a revolver még talán megállja a helyét nálam mert fogjuk rá,hogy gyakorlott lövész vagyok de aki nem az egy kézzel fogja használni és úgy tuti mellélő.Szóval kétkezes fegyver kell amit muszáj két kézzel megfogni és működtetni.Asszem 7 lövetűnek lett írva a HDM Light ami nagyon ideális ha bénázunk és célt téveszt a gumi vagy ha több a céltest.
Mondjuk én a biztosra megyek és egy taktikai mellény van a lakásvédelmi Omerta RP mellett amit csak magamra kapok és benne van minden ami kellhet egy kisebb kerti csatához.Spray,kés,+lámpa,toldatos pisztoly,medkit meg még pár apróság :mrgreen:
Szerintem ONESTA-revolverpuskara gondolsz...

(A HDM-lájt koncepcioban tudtommal egyelore nincs valltamasz, ami sajnalatos.)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Lesz HDM-19, ez tuti, mert Bélabá nagyon akarja. A szerkezet már kész, még a külső dizájn készül, pl. a válltámasz is... levehető, fix hegesztett... vannak ötletek. Mindazonáltal, hogy mikor kerül boltba, azt megtippelni se merem... lehet hogy HDM-20 lesz? :|
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

LLama PDS konverzió.

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

Hétfőn este elhoztam a fegyvermestertől a tárgyi konverziót. Apróságokat kellett csak rajta gatyába tenni.

A legfontosabb az adogatópálya volt. Amiatt akadozott a fegyver. Az átalakításkor ezzel nagyon elnagyolva foglalkoztak. Emiatt töltési hibák voltak.

Továbbá a passzív ütőszeg biztosítás néha összeakadt.a szánnal. Ezt is rendbe kellett tenni.

Ezek után megvolt a járatás. 4*7+1 lövés ment ki belőle. Hiba, akadály nem volt. Titan riasztóval ment a próba.

A második gázos próba tegnap volt meg Columbia mellett egy lis szántóföldes részen. De gyorsan kellett menni, mert a helyi drogkartell viszonozta a baráti tüzet. 😃 7+1 wadie 120mg PV, és 80mg CS ment ki vegyesen tárazva. Hiba, akadály nem volt.

A fegyveren a szánakasztó csak hidegen működött, akkor sem mindig. Lőve nem.

Egyébként hihetetlen kis pisztoly. Pontosan 1911 minden darabja, csak éppen Walher PP-nél kisebb méretben, illetve nem reteszelt, hanem szabad tömegzáras kivitelben.
IMG_20191112_195839.jpg
IMG_20191112_200313.jpg
IMG_20191112_195749.jpg
IMG_20191112_195904.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mr. Senki 2019.11.13. 10:32-kor.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: LLama PDS konverzió.

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Mr. Senki írta: 2019.11.13. 10:29
Egyébként hihetetlen kis pisztoly. Pontosan 1911 minden darabja, csak éppen Walher PP-nél kisebb méretben.
Gratulálok hozzá! :)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: LLama PDS konverzió.

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Mr. Senki írta: 2019.11.13. 10:29 Hétfőn este elhoztam a fegyvermestertől a tárgyi konverziót. Apróságokat kellett csak rajta gatyába tenni.

A legfontosabb az adogatópálya volt. Amiatt akadozott a fegyver. Az átalakításkor ezzel nagyon elnagyolva foglalkoztak. Emiatt töltési hibák voltak.

Továbbá a passzív ütőszeg biztosítás néha összeakadt.a szánnal. Ezt is rendbe kellett tenni.

Ezek után megvolt a járatás. 4*7+1 lövés ment ki belőle. Hiba, akadály nem volt. Titan riasztóval ment a próba.

A második gázos próba tegnap volt meg Columbia mellett egy lis szántóföldes részen. De gyorsan kellett menni, mert a helyi drogkartell viszonozta a baráti tüzet. 😃 7+1 wadie 120mg PV, és 80mg CS ment ki vegyesen tárazva. Hiba, akadály nem volt.

A fegyveren a szánakasztó csak hidegen működött, akkor sem mindig. Lőve nem.

Egyébként hihetetlen kis pisztoly. Pontosan 1911 minden darabja, csak éppen Walher PP-nél kisebb méretben, illetve nem reteszelt, hanem szabad tömegzáras kivitelben.
ez klassz, ezt irigylem.

Csinalsz esetleg szestzedett allapoturol is kepet?
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

Re: LLama PDS konverzió.

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

gvass1 írta: 2019.11.13. 10:35 ez klassz, ezt irigylem.

Csinalsz esetleg szestzedett allapoturol is kepet?
Köszi!

Este lefotózom.

Egyébként az átalakítás módja a megszokott.

- Cső kilágyítva, szétfúrva, hegesztve, akasztózva.
- A töltényűr kifúrva, új betét belehegesztve.
- A fődarabok csap-fészek párosokkal módosítva lettek, így azok részleges szétszereléskor sem válnak lőfegyver fodarabokká.
-A szánvezető lécet részlegesen kimarták a szánból, a tokon pedig lehegesztették, hogy az éles szán ne.legyen felhelyezhető.

Minden más maradt az eredeti.

Összességében minden fődarabot újra kellene gyártani, hogy egyátalán bárki, bármi rosszban törhesse a buksiját.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

"- A fődarabok csap-fészek párosokkal módosítva lettek, így azok részleges szétszereléskor sem válnak lőfegyver fodarabokká."

Ezt soha nem értettem, hogy ha a tokba martak egy fészket, akkor miért ne lehetne rárakni egy másik (éles) szánt.

Tehát a szánt (amin a bütyök van) nem lehet rárakni egy másik (éles) tokra, de a tokra rámegy egy másik (éles) szán.
(A régebbi átalakításoknál érdekes, ahol a tokot máshol nem módosították..)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

WildBear23 írta: 2019.11.13. 13:19 "- A fődarabok csap-fészek párosokkal módosítva lettek, így azok részleges szétszereléskor sem válnak lőfegyver fodarabokká."

Ezt soha nem értettem, hogy ha a tokba martak egy fészket, akkor miért ne lehetne rárakni egy másik (éles) szánt.

Tehát a szánt (amin a bütyök van) nem lehet rárakni egy másik (éles) tokra, de a tokra rámegy egy másik (éles) szán.
(A régebbi átalakításoknál érdekes, ahol a tokot máshol nem módosították..)
A többi átalakítást nem ismerem pontosan, de ennél a visszaalakítás új fődarabok gyártását, vagy azzal egyenértékű beavatkozásokat igényelne.

Egyébként meg hatóságilag.túl van parázva ez a házilagos fegyver átalakítósdi, gyártósdi.

Akinek rendelkezésére áll egy tescosfúrógép, fűrész, és reszelő, az képes lehet lőfegyvert gyártani. Akár egészen komolyat is. Csak szakértelem, és kézügyesség kérdése.

Akkor most beindulnak a BM-es fejek, hogy a fúrógépet, vagy a szakértelmet tiltsák be. Az utóbbit önmaguknál már régen betiltották. Látjuk is az eredményét.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

Re: LLama PDS konverzió.

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

IMG_20191113_180114.jpg
IMG_20191113_180051.jpg
Mr. Senki írta: 2019.11.13. 12:45 Köszi!

Este lefotózom.

Egyébként az átalakítás módja a megszokott.

- Cső kilágyítva, szétfúrva, hegesztve, akasztózva.
- A töltényűr kifúrva, új betét belehegesztve.
- A fődarabok csap-fészek párosokkal módosítva lettek, így azok részleges szétszereléskor sem válnak lőfegyver fodarabokká.
-A szánvezető lécet részlegesen kimarták a szánból, a tokon pedig lehegesztették, hogy az éles szán ne.legyen felhelyezhető.

Minden más maradt az eredeti.

Összességében minden fődarabot újra kellene gyártani, hogy egyátalán bárki, bármi rosszban törhesse a buksiját.
IMG_20191113_180002.jpg
IMG_20191113_180022.jpg
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)
szett1.jpg
szett1.jpg (46.62 KiB) Megtekintve 43270 alkalommal
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: The Gent »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)

szett1.jpg
Gratula!
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
parazstaposo
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2018.06.05. 18:40

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: parazstaposo »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)
Fájintos szett. Gratula!
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)
Gratula!

Hányadik duplagumis? 😃
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Mr. Senki írta: 2019.11.13. 19:22 Gratula!

Hányadik duplagumis? 😃
Most csak a harmadik... nemrég (fél éve?) eladtam egy pár Keresztapát, mert már túl sok volt. Csak a két kedvenc IZS-27 maradt meg, egy rövidcsövű és egy hosszúcsövű. Mondjuk ha akkor tudtam volna hogy ilyen szett fog kijönni, akkor azokat is eladom...
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)

szett1.jpg
Cooooool.

de minek a dióverő cső? Röviddel az igazi!
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: zora »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)

szett1.jpg
Nagyon klassz! De számomra zavaró volna hogy olyan alkatrészekért fizettem, amik a fiókban hevernek.
Avatar
captain baines
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019.11.10. 08:03
Tartózkodási hely: Győr

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: captain baines »

Ma a bock mellé megérkezett a lapátcsövű IZS 43 keresztapa is,zsír újból átalakítva.Gyárilag 510mm-es és csővel choke-al szerelve.Próba holnap.
Csatolmányok
IMG_20191113_184622.jpg
IMG_20191113_184031.jpg
IMG_20191113_184324.jpg
IMG_20191113_184200.jpg
IMG_20191113_183947.jpg
Önvédelem. Vigyázok magamra mert belőlem csak egy van.Mások többen vannak,őket könnyebb pótolni.
Avatar
captain baines
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019.11.10. 08:03
Tartózkodási hely: Győr

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: captain baines »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)

szett1.jpg
Gratula!Rendesen fel vagy szerelve!
Önvédelem. Vigyázok magamra mert belőlem csak egy van.Mások többen vannak,őket könnyebb pótolni.
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: vato »

captain baines írta: 2019.11.13. 19:59 Ma a bock mellé megérkezett a lapátcsövű IZS 43 keresztapa is,zsír újból átalakítva.Gyárilag 510mm-es és csővel choke-al szerelve.Próba holnap.
Nagyon szep!

Mar par napja ragodok rajta hogy miert is kell nekem egy ilyen lapat gumis..?! :roll:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Cajga »

captain baines írta: 2019.11.13. 19:59 Ma a bock mellé megérkezett a lapátcsövű IZS 43 keresztapa is,zsír újból átalakítva.Gyárilag 510mm-es és csővel choke-al szerelve.Próba holnap.
Szép darab. :D A képek alapján ez is Keserű átalakítás?
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)

szett1.jpg
Pisztoly markolat kapható lesz külön is? :roll:
Avatar
captain baines
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019.11.10. 08:03
Tartózkodási hely: Győr

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: captain baines »

Cajga írta: 2019.11.13. 20:52 Szép darab. :D A képek alapján ez is Keserű átalakítás?
Da.Ez is Keserű művek.
Önvédelem. Vigyázok magamra mert belőlem csak egy van.Mások többen vannak,őket könnyebb pótolni.
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Évek óta olvasom a hibavadász beszámolóid, hogyan irányítod a fegyvermester munkáját, hogy öntöltő gáz-riasztó pisztolyok megbízhatóbbak legyenek. Dokumentálod ezeket? Könyvet kellene ezekről írnod (nyilván angolul, hogy megérje). Akinek nincs szeme hozzá, az bizony csak úgy érezhet rá, ha rengeteg példát láthat, akár csak könyvben.
Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő
Hozzászólások: 2463
Csatlakozott: 2018.06.04. 23:47

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki »

Poresz írta: 2019.11.13. 21:58 Évek óta olvasom a hibavadász beszámolóid, hogyan irányítod a fegyvermester munkáját, hogy öntöltő gáz-riasztó pisztolyok megbízhatóbbak legyenek. Dokumentálod ezeket? Könyvet kellene ezekről írnod (nyilván angolul, hogy megérje). Akinek nincs szeme hozzá, az bizony csak úgy érezhet rá, ha rengeteg példát láthat, akár csak könyvben.
Már van belőle doksi. Lehetne belőle könyvet írni, de pár szédült megszállotton kívül a kutyát nem érdekelné.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5414
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

Mr. Senki írta: 2019.11.13. 22:48 Már van belőle doksi. Lehetne belőle könyvet írni, de pár szédült megszállotton kívül a kutyát nem érdekelné.
Probald ki ne legy kishitű. Az Amazonon pl van lehetőség saját munkákat ebook formátumban közvetlenül eladnod. Doksit beformazod csinálsz neki egy fedlapot, online publikálod és náluk letölthető lesz mondjuk 5 dollárért. Lehet hogy érdekel akár 100 embert, annyiért már megéri és kis mellékest is keresel.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

captain baines írta: 2019.11.13. 19:59 Ma a bock mellé megérkezett a lapátcsövű IZS 43 keresztapa is,zsír újból átalakítva.Gyárilag 510mm-es és csővel choke-al szerelve.Próba holnap.
Gratula, ez is gyönyörű darab!
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Cajga írta: 2019.11.13. 20:54 Pisztoly markolat kapható lesz külön is? :roll:
Elvileg igen, sőt lehet hogy van most is pár darab a raktárban. Telefonálj rájuk.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

gvass1 írta: 2019.11.13. 19:49 Cooooool.

de minek a dióverő cső? Röviddel az igazi!
De a hosszú csővel erősebb... ja nem :geek:

Valójában csak azért kell így szettben, hogy legyen.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Cajga írta: 2019.11.13. 20:54 Pisztoly markolat kapható lesz külön is? :roll:
Pisztolymarkolat infó, most hívott Bélabá (nem tud aludni?): lehet hogy van még raktáron, meg kell kérdezni, de decemberben jön újra. Viszont mindet egyedileg kell ráreszelni a puskákra... úgyhogy célszerű személyesen érte menni és vinni a puskát, ott helyben ráreszelik, már begyakorolták a szetteken.

Persze az ügyesebbek maguk is meg tudják reszelni, de aki nem bízik a műszaki érzékében, az jobb ha a Művekkel csináltatja meg.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »


ÚJRA ÉRKEZETT AZ ÖNVÉDELMI BOLTOKBA!!!


(mi a k.rvaisten van már megint a Reich-ben, hogy nem bírnak gázt szállítani???)

Minőségi német gázspray-k biztonsági kupakkal, 1,5 méter hatótávval, elérhető áron!

Pfeffer KO FOG: 2990- Ft
Defenol 80 mg CS FOG: 2500- Ft



Budapesten 3 helyen is - HÉTVÉGÉN IS NYITVA!
Asia Center, KÖKI Terminál, Oktogon
*** www.onvedelmibolt.hu ***

Kép

Kép
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
captain baines
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019.11.10. 08:03
Tartózkodási hely: Győr

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: captain baines »

IZS 43 keresztapa hamar gyorsteszt is megvolt.8méter, 7 lövés,tenyérnyi szórás.Kicsit rövidebb a csöve a bock-nál,csak 510mm és 0-ás choke-al gyárilag a csőben.A karton célon a felső csoport a lapátcsövű,és az alsó volt a bock.A bútor lap ennek sem jelentett akadályt.Talán mint ha a lapátcsővű erősebb lenne kicsivel érzésre és hangra.A horganyzott lemezen egy picit nagyobb horpadást ütött,bár igy is öklömnyi krátert nyomott mindkettő.Lesz időm megkrónózom őket hogy konkrétabb legyen a különbség ,ha van egyátalán.Mindkettő másmiatt tetszik, biztos maradnak egy jó ideig,ha csak nem lesz valami még fáinabb cucc a piacon.
Csatolmányok
IMG_20191114_114942.jpg
IMG_20191114_115143.jpg
IMG_20191114_115454.jpg
IMG_20191114_115651.jpg
IMG_20191114_115101.jpg
Önvédelem. Vigyázok magamra mert belőlem csak egy van.Mások többen vannak,őket könnyebb pótolni.
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: vato »

captain baines írta: 2019.11.14. 18:17 IZS 43 keresztapa hamar gyorsteszt is megvolt.8méter, 7 lövés,tenyérnyi szórás.Kicsit rövidebb a csöve a bock-nál,csak 510mm és 0-ás choke-al gyárilag a csőben.A karton célon a felső csoport a lapátcsövű,és az alsó volt a bock.A bútor lap ennek sem jelentett akadályt.Talán mint ha a lapátcsővű erősebb lenne kicsivel érzésre és hangra.A horganyzott lemezen egy picit nagyobb horpadást ütött,bár igy is öklömnyi krátert nyomott mindkettő.Lesz időm megkrónózom őket hogy konkrétabb legyen a különbség ,ha van egyátalán.Mindkettő másmiatt tetszik, biztos maradnak egy jó ideig,ha csak nem lesz valami még fáinabb cucc a piacon.
Koszi a infokat, a tegnapi kepen egy 3as es egy 1es choke volt a csovekben. Adtak meg hozza cylinderes choke-t is?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
captain baines
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2019.11.10. 08:03
Tartózkodási hely: Győr

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: captain baines »

vato írta: 2019.11.14. 18:48 Koszi a infokat, a tegnapi kepen egy 3as es egy 1es choke volt a csovekben. Adtak meg hozza cylinderes choke-t is?
Nem kaptam plusz szűkítőket.Járna hozzá csak kihanyagolhatták a tobozból?
Önvédelem. Vigyázok magamra mert belőlem csak egy van.Mások többen vannak,őket könnyebb pótolni.
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: vato »

captain baines írta: 2019.11.14. 19:12 Nem kaptam plusz szűkítőket.Járna hozzá csak kihanyagolhatták a tobozból?
Eleshez szoktak adni egy szettet altalaban, 5 bevagas szokott lenni a cylinderesen(en azt tennek bele,ha lenne):
A9745420-54EA-411C-BA90-B3320018057B.jpeg
A9745420-54EA-411C-BA90-B3320018057B.jpeg (27.15 KiB) Megtekintve 43002 alkalommal
De aztan fene tudja lehet erosebb ha meg van egy picit szukitve a vegen?!?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2436
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Poresz »

Pár éve lehetett kapni CR-PV Anti-Dog gázspray-t. Azért került ki a kínálatból, mert nem vették-vitték? Van kilátás erre vagy valami hasonló kombinált jópofaságra?

#azkellaminincs :-)
Avatar
Sparrow
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2018.06.11. 12:12

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Sparrow »

vato írta: 2019.11.14. 19:20 Eleshez szoktak adni egy szettet altalaban, 5 bevagas szokott lenni a cylinderesen(en azt tennek bele,ha lenne):

A9745420-54EA-411C-BA90-B3320018057B.jpeg

De aztan fene tudja lehet erosebb ha meg van egy picit szukitve a vegen?!?
Hát, igazából csak prémium kategóriához jár élesben is a choke-sett. Remington 870-hez, sőt, Bettinsoli Italo-hoz is külön kell venni... mondhatni, 400ezres puska alatt nem adják hozzá...
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Thomaster írta: 2019.11.14. 08:06 Pisztolymarkolat infó, most hívott Bélabá (nem tud aludni?): lehet hogy van még raktáron, meg kell kérdezni, de decemberben jön újra. Viszont mindet egyedileg kell ráreszelni a puskákra... úgyhogy célszerű személyesen érte menni és vinni a puskát, ott helyben ráreszelik, már begyakorolták a szetteken.

Persze az ügyesebbek maguk is meg tudják reszelni, de aki nem bízik a műszaki érzékében, az jobb ha a Művekkel csináltatja meg.
Köszi! :D
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Cajga »

vato írta: 2019.11.14. 19:20 Eleshez szoktak adni egy szettet altalaban, 5 bevagas szokott lenni a cylinderesen(en azt tennek bele,ha lenne):

A9745420-54EA-411C-BA90-B3320018057B.jpeg

De aztan fene tudja lehet erosebb ha meg van egy picit szukitve a vegen?!?
Ennyire felesleges volt közzétennem a tesztem eredményeit?? :oops:
Olvass vissza pár oldalt légyszi. :roll:
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: vato »

Cajga írta: 2019.11.14. 20:11 Ennyire felesleges volt közzétennem a tesztem eredményeit?? :oops:
Olvass vissza pár oldalt légyszi. :roll:
Nem volt felesleges, elolvastam most, koszi!

Szóval cylinderes kell bele, azt adtak hozza? Vagy kulon vetted?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Cajga »

vato írta: 2019.11.14. 22:48 Nem volt felesleges, elolvastam most, koszi!

Szóval cylinderes kell bele, azt adtak hozza? Vagy kulon vetted?
Hiányzott mind a két csőből, de elküldték. Az egyik cylinderes, a másik feles (3 rovátkás). A feles helyett is próbálok cylinderest szerezni. De lehet hogy fűrész lesz a vége! :lol: :shock:
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Thomaster írta: 2019.11.13. 18:30 A kép minősége olyan amilyen... de alighanem nekem van elsőként ilyen szettem az országban 8-)

szett1.jpg
És milyen sok "VÁLTÓCSŐ" van hozzá!! :o :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Cajga írta: 2019.11.14. 20:08Köszi! :D
Bocs.Még 3 kérdés.
A pisztoly markolatnál a csavar helyét valamilyen gumis dugóval tüntették el? Rövid csavar jár hozzá? Adtak a szetthez 12-es dugókulcsot?
Köszi.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Cajga írta: 2019.11.14. 23:25 Bocs.Még 3 kérdés.
A pisztoly markolatnál a csavar helyét valamilyen gumis dugóval tüntették el? Rövid csavar jár hozzá? Adtak a szetthez 12-es dugókulcsot?
Köszi.
A csavar helyét sehogy se tüntették el, ott van a lyuk. De szerintem semmivel se lenne szebb egy műanyag dugó (amit aztán nehéz úgy kiszedni hogy ne rongáld meg a fát).

Rövid csavar jár hozzá, dugókulcs nem.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Cajga írta: 2019.11.14. 23:11 És milyen sok "VÁLTÓCSŐ" van hozzá!! :o :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:
Gyárilag 4 töltényűr jár hozzá, de vettem még hatot. (Lehet hozzá venni ott helyben.)
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Thomaster írta: 2019.11.11. 13:09 De a bolt nem kisker áron kapta. Úgyhogy a haszonkulcs inkább 50%.

És a Keresztapa szettekből is visz majd ez a bolt is.
Na, kapható már a Keresztapa szett is, 215e Ft.
(45 rugóval drágább, mint a Művekben volt.)
https://www.combat-zone.hu/keseru_godfa ... =godfather
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

WildBear23 írta: 2019.11.15. 10:17 Na, kapható már a Keresztapa szett is, 215e Ft.
(45 rugóval drágább, mint a Művekben volt.)
https://www.combat-zone.hu/keseru_godfa ... =godfather
És akkor nézd meg a keszthelyi játékboltban is.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

WildBear23 írta: 2019.11.15. 10:17 Na, kapható már a Keresztapa szett is, 215e Ft.
(45 rugóval drágább, mint a Művekben volt.)
https://www.combat-zone.hu/keseru_godfa ... =godfather

ööö, nem az volt, h a Művekben ez sosem volt kapható?

:-)))

"Keserű Művek Fegyvergyár
November 6., 18:48 ·

ELŐVÉTELBEN MIND ELKELT, ...

Keresztapa IV ! Ez a limitált széria gyárilag két csővel, és puskatussal és pisztolymarkolattal kerül eladásra!"
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

smith15 írta: 2019.10.29. 10:07 Ügyes.. Nekem a tegnapi kedvencem telefonon. "Szeretnék venni hatástalanított Makarovot ami gázlőszert lő ki" És erre mit mondjon az ember? :D :lol:
Na, pont szembejött egy gyöngyszem egy fegyverkereskedő(!) oldalról:
(a cserélhető töltényűr mint "sörétimitáció".. :-)
Combat Zone sörét imitáció.jpg
Combat Zone sörét imitáció.jpg (25.01 KiB) Megtekintve 42948 alkalommal
Szóva szerintem ne ekézzük a vásárlókat, ha gázlőszert, gázpatront, gázskulót, gázkapszlit, gázrugót :-) mondanak. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WildBear23 2019.11.15. 10:27-kor.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

De, azért tettem be, hogy aki az elővételről lemaradt, az a hivatkozott boltban a megadott felárral megveheti.
(De gondolom lesz még ilyen a Művekben..)

Az mindenkinek a saját döntése, hogy megéri-e neki a 45 rugó plusszt.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Thomaster írta: 2019.11.15. 10:21 És akkor nézd meg a keszthelyi játékboltban is.
Na, azt még sohasem néztem, de most az ajánlásodra megteszem. :)

Mod: ott 177 rugó.
Az azért 38ezerrel kedvezőbb.
Na basszus EZÉRT érdemes figyelni az egyes boltok árképzéseit, mert nagyon nagy a szórás!
Ugyanaz a szett:

Keserű Művek elővételben: 170 ezer Ft (már kikerült máshol is a netre)
Combat Zone: 215 ezer Ft
Férfiakjátékboltja: 177 ezer Ft.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: The Gent »

WildBear23 írta: 2019.11.15. 10:28 Na, azt még sohasem néztem, de most az ajánlásodra megteszem. :)

Mod: ott 177 rugó.
Az azért 38ezerrel kedvezőbb.
Na basszus EZÉRT érdemes figyelni az egyes boltok árképzéseit, mert nagyon nagy a szórás!
Ugyanaz a szett:

Keserű Művek elővételben: 170 ezer Ft (már kikerült máshol is a netre)
Combat Zone: 215 ezer Ft
Férfiakjátékboltja: 177 ezer Ft.
Annyi píz a világon nincsen...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

The Gent írta: 2019.11.15. 13:47 Annyi píz a világon nincsen...
Azért 170-177e Ft nem a világ, főleg hogy ez egy elég komoly cucc.
(Új élesből átalakított gumis, cserecső, cseretusa)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Thomaster írta: 2019.11.15. 06:30 A csavar helyét sehogy se tüntették el, ott van a lyuk. De szerintem semmivel se lenne szebb egy műanyag dugó (amit aztán nehéz úgy kiszedni hogy ne rongáld meg a fát).

Rövid csavar jár hozzá, dugókulcs nem.
Köszi. Közben ma sikerült egyet megtapiznom a keszthelyi boltban. :D Valóban nem kell ledugózni, így sokkal szebb. Ebbe mát imbusz csavart tett
ek, ellentétben a hosszú tusába 12-es hatlapfejüt. :o
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cajga 2019.11.15. 16:57-kor.
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Godfather 19-M szett

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Thomaster írta: 2019.11.15. 06:32 Gyárilag 4 töltényűr jár hozzá, de vettem még hatot. (Lehet hozzá venni ott helyben.)
Igen, tudom. Én is vettem még 8db-ot. :lol: A sok piros fej oka az a költségtényező, amivel az "Aluminium asztali dísztárgy"-ból szeretnél hivatalosan "Váltócső"-vet létre hozni! :shock: :roll:
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Cajga »

WildBear23 írta: 2019.11.15. 10:28 Na, azt még sohasem néztem, de most az ajánlásodra megteszem. :)

Mod: ott 177 rugó.
Az azért 38ezerrel kedvezőbb.
Na basszus EZÉRT érdemes figyelni az egyes boltok árképzéseit, mert nagyon nagy a szórás!
Ugyanaz a szett:

Keserű Művek elővételben: 170 ezer Ft (már kikerült máshol is a netre)
Combat Zone: 215 ezer Ft
Férfiakjátékboltja: 177 ezer Ft.
Honnan vetted a 177 ezret? :roll:
Férfiakjátékboltja : https://ferfiakjatekboltja.hu/id/13254- ... arialhato-
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Cajga írta: 2019.11.15. 17:04 Honnan vetted a 177 ezret? :roll:
Férfiakjátékboltja : https://ferfiakjatekboltja.hu/id/13254- ... arialhato-
Hopsz... reggel még 176900 volt. Rájöttek hogy túl olcsón adják...
smith15
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 880
Csatlakozott: 2018.06.09. 12:03
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: smith15 »

Thomaster írta: 2019.11.15. 17:40 Hopsz... reggel még 176900 volt. Rájöttek hogy túl olcsón adják...
Valóban délelőtt még 177, én is megnéztem :roll:
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: The Gent »

WildBear23 írta: 2019.11.15. 14:31 Azért 170-177e Ft nem a világ, főleg hogy ez egy elég komoly cucc.
(Új élesből átalakított gumis, cserecső, cseretusa)
Ennyiért már műszakis autót lehet venni, itt vidéken... Sokan ilyenekkel is járnak, mások meg 20-30 misissel, persze csak ironizaltam...Valójában én is kurva sok pénzt elb.sztam már ilyen vasakra. Most valami újabb kocsi kellene, ezért visszafogom magam...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

The Gent írta: 2019.11.15. 21:31 Ennyiért már műszakis autót lehet venni, itt vidéken... Sokan ilyenekkel is járnak, mások meg 20-30 misissel, persze csak ironizaltam...Valójában én is kurva sok pénzt elb.sztam már ilyen vasakra. Most valami újabb kocsi kellene, ezért visszafogom magam...
Az biztos, hogy nagyon szétnyílt az olló.
Megöröklöd a nagyi gangos, gázszagú lakását a Körúton, 30-40 millió..
Ha kiadod, egy havi bérleti díjból megvan egy ilyen Keresztapa szett.

Szóval 170 rugó egy ilyen hobbi cuccért nem kevés, de azért nem is tragikus. ;-)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13845
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Nem-halálos (gázpisztoly, gázspray, folyadéksugár kilövők, traumatikus fegyverek, stb.)

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Bssza meg ez az izs mar nekem is tetszik, mennyire van szetbarmolva?
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 13845
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: qqriq »

Ma arra jartam, gondoltam megnezm. NIncs a boltban.
Thomaster írta: 2019.11.15. 17:40 Hopsz... reggel még 176900 volt. Rájöttek hogy túl olcsón adják...
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

qqriq írta: 2019.11.16. 16:17 Ma arra jartam, gondoltam megnezm. NIncs a boltban.
Nálunk is van ilyen black friday akció!

"minden készleten NEM levő termékre 50% engedmény"

Muhahaha. Ungarische fegyverkufárkodás mesében létező termékekkel.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5414
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

gvass1 írta: 2019.11.16. 16:48 Nálunk is van ilyen black friday akció!

"minden készleten NEM levő termékre 50% engedmény"
Ezt akár ki is írhatnátok a weboldalra! :lol:
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Cajga »

gvass1 írta: 2019.11.16. 16:48 Nálunk is van ilyen black friday akció!

"minden készleten NEM levő termékre 50% engedmény"

Muhahaha. Ungarische fegyverkufárkodás mesében létező termékekkel.
Pénteken délben még volt. Saját kezemmel tapiztam! :lol: És nem volt "Fekete Péter". Ja, péntek. :o
Kelendő cuccos. :roll:
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

TotoHU írta: 2019.11.16. 21:01 Ezt akár ki is írhatnátok a weboldalra! :lol:

mótvá:-)
50szazalek.jpg
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

qqriq írta: 2019.11.16. 16:17 Ma arra jartam, gondoltam megnezm. NIncs a boltban.
Összesen se sok készült belőle, abból ők tudtak venni lehet hogy csak 1-2 darabot, a többiekhez képest jó áron is adták, nem csoda hogy gyorsan elfogyott.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Thomaster írta: 2019.11.17. 08:08 Összesen se sok készült belőle, abból ők tudtak venni lehet hogy csak 1-2 darabot, a többiekhez képest jó áron is adták, nem csoda hogy gyorsan elfogyott.
Ööö, akkor a faszért nem veszi le napokig utána a honlapról?

(Tömegével vannak fent a magyar vadasz/fegyverboltokban hónapok-évek óta nem is kapható fegyverek évekkel ezelőtti árakkal. Erősen inkorrekt, de még inkább jogellenes mellesleg.)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 2352
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: RatRace »

gvass1 írta: 2019.11.17. 08:26 Ööö, akkor a faszért nem veszi le napokig utána a honlapról?

(Tömegével vannak fent a magyar vadasz/fegyverboltokban hónapok-évek óta nem is kapható fegyverek évekkel ezelőtti árakkal. Erősen inkorrekt, de még inkább jogellenes mellesleg.)
Sajnos a kereskedelemben rengeteg inkorrekt dolog van.
Hirdetnek valamit, ami nem is volt, soha nem lesz, de így alá lehet lapátolni a konkurenciának, és sokaknál ez a lényeg, főleg ahol több lábon áll a vállalkozás.
Így az alap user-t könnyen meg lehet vezetni, van mivel érvelni: De hát xy bótba csak Z forint, maguk meg pofátlanul elkérnek Z+25%-ot!
Ezt heti szinten tapasztalom.


Az más kérdés, hogy a honlapjukon feltüntetett ár annyira vicc, hogy már a gyártónál is évek óta több a nagykereskedelmi ár is.

Direkt nem mondok cégneveket, sztem sokan tudják kikre gondolok.

Nesze neked tisztességes versenyszellem.....
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5414
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

gvass1 írta: 2019.11.17. 08:26 Ööö, akkor a faszért nem veszi le napokig utána a honlapról?

(Tömegével vannak fent a magyar vadasz/fegyverboltokban hónapok-évek óta nem is kapható fegyverek évekkel ezelőtti árakkal. Erősen inkorrekt, de még inkább jogellenes mellesleg.)
Az okosabbak ár nélkül teszik ki a nem lévő cuccost. Aztán ha telon érdeklődök jaaaa az nincs de van helyette mondjuk más.
Erősen etikátlan jahh, de hát sokan húsz forintért az anyukájukat is...
sodoma
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1022
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:14

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: sodoma »

TotoHU írta: 2019.11.17. 08:47 Az okosabbak ár nélkül teszik ki a nem lévő cuccost. Aztán ha telon érdeklődök jaaaa az nincs de van helyette mondjuk más.
Erősen etikátlan jahh, de hát sokan húsz forintért az anyukájukat is...
a magyar önv.i "fegyverkereskedők" üzlet-és egyéb politikájától agyfaxt lehet kapni!
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

RatRace írta: 2019.11.17. 08:46
Direkt nem mondok cégneveket, sztem sokan tudják kikre gondolok.
A célozgatás, meg utalgatás szerintem nem célravezető; le kell írni a KONKRÉT eseteket, és esetleg egy emailben rákérdezni.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

Thomaster írta: 2019.11.17. 08:08 Összesen se sok készült belőle, abból ők tudtak venni lehet hogy csak 1-2 darabot, a többiekhez képest jó áron is adták, nem csoda hogy gyorsan elfogyott.
Hát peeeersze!
Volt náluk honlapon olyan GP, amire ráizgultam és máshol nem nagyon találtam.
Miután (bár közel lakom a fővároshoz) egy fél nap ha beutazom a fővárosba így igyekszem egyszerre több mindent is elintézni, hogy ne fussak lukra felhívtam a budai üzletüket, hogy van-e készleten az a bizonyos fegyver, cikkszám, szín, stb. szerint alaposan leegyeztetve.
A válasz az volt, hogy van, több darab is jöjjek bátran.
Hát mentem, de hiába. Nem volt!!!!
Általában jámbor és béketűrő jószág vagyok egy bizonyos szintig, de ez már nekem is sok volt.
Kértem az eladót, telefonáljon körbe a többi üzletbe, mert aznap már úgyis reszeltek minden másnak, hajlandó vagyok elugrani 40-50 km-es körzetben más üzletekbe is ha ott van a kiszemelt példányból legalább egy darab.
Kénytelen volt segítőkész lenni, telefonálgatott is, de a hallottakból csak azt tudtam leszűrni, hogy senki semmit nem tud biztosan egyik készletről sem. Érdekes volt hallani a beszélgetést!
Voltam kereskedő, üzletkötő, többezres termékpalettával, de el nem tudom képzelni, hogy ilyen zűrzavar legyen egy nyilvántartásban, raktárkészletben.
Hát ennyit erről! :oops:
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Dönci62 írta: 2019.11.17. 12:49 Hát peeeersze!
Volt náluk honlapon olyan GP, amire ráizgultam és máshol nem nagyon találtam.
Miután (bár közel lakom a fővároshoz) egy fél nap ha beutazom a fővárosba így igyekszem egyszerre több mindent is elintézni, hogy ne fussak lukra felhívtam a budai üzletüket, hogy van-e készleten az a bizonyos fegyver, cikkszám, szín, stb. szerint alaposan leegyeztetve.
A válasz az volt, hogy van, több darab is jöjjek bátran.
Hát mentem, de hiába. Nem volt!!!!
Általában jámbor és béketűrő jószág vagyok egy bizonyos szintig, de ez már nekem is sok volt.
Kértem az eladót, telefonáljon körbe a többi üzletbe, mert aznap már úgyis reszeltek minden másnak, hajlandó vagyok elugrani 40-50 km-es körzetben más üzletekbe is ha ott van a kiszemelt példányból legalább egy darab.
Kénytelen volt segítőkész lenni, telefonálgatott is, de a hallottakból csak azt tudtam leszűrni, hogy senki semmit nem tud biztosan egyik készletről sem. Érdekes volt hallani a beszélgetést!
Voltam kereskedő, üzletkötő, többezres termékpalettával, de el nem tudom képzelni, hogy ilyen zűrzavar legyen egy nyilvántartásban, raktárkészletben.
Hát ennyit erről! :oops:
De itt most NEM egy fővárosi, hanem egy KESZTHELYI cégről volt szó! Így keletkeznek a rémhírek.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Dönci62
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 937
Csatlakozott: 2018.06.10. 10:06

Re: Vágott csövű Godfather 19-M

Hozzászólás Szerző: Dönci62 »

gvass1 írta: 2019.11.17. 14:18 De itt most NEM egy fővárosi, hanem egy KESZTHELYI cégről volt szó! Így keletkeznek a rémhírek.
Akkor bocs!
Úgy látszik félreértettem, mert nálam valahogy egy korábban már több képről is belinkelt cég jött be, ami egyértelműen felismerhető aktív köreinkben.
Amúgy Én sem csak fővárosi üzlettel rendelkező cégről írtam, talán ez is szolgálhat mentségemre.
Válasz küldése