Az MCEM-6 az hasonló volt, de nem pont ilyen.hegyespenge írta: ↑2026.06.22. 20:56 Banyek, pedig a másik tippem Nagy Britannia lett volna. Olyan szép Sterling jellegű az a perforált csőköpeny rajta.![]()
Egyébként nem vastag a cső egy kicsit? Magabiztosan túlér a perforált csőköpenyen, és van rajta menetvédő. A nézőke tuti diopter. Az elsütőbillentyű pedig progresszívnek tűnik.






