Felismered-e? (Játék!)

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: John McClane, Chuck Norris, Judge Dredd, Tuco Benedicto Pacifico Juan Maria Ramirez, Harry Callahan

Avatar
Poresz
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 4597
Csatlakozott: 2018.06.05. 09:03

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Poresz »

hegyespenge írta: 2026.06.22. 20:56 Banyek, pedig a másik tippem Nagy Britannia lett volna. Olyan szép Sterling jellegű az a perforált csőköpeny rajta. 😁
Az MCEM-6 az hasonló volt, de nem pont ilyen.

Egyébként nem vastag a cső egy kicsit? Magabiztosan túlér a perforált csőköpenyen, és van rajta menetvédő. A nézőke tuti diopter. Az elsütőbillentyű pedig progresszívnek tűnik.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Poresz írta: 2026.06.22. 20:54 Ránézek, és az a benyomásom, hogy ez egy második világháború utáni olasz géppisztoly, MP40 tárral. - Ne kérdezzétek, honnan veszem ezt: én sem tudom.
Pont nem olyan a tár arányaiban, és nem véletlenül.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 4231
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: zora »

gvass1 írta: 2026.06.22. 07:55 Mi ez, ki fejlesztette ki és hol?

Nagyon nehéz feladat, de nagyon érdekes a sztorija ennek a géppisztoly-prototípusnak.
Van egy részlet rajta, ami segíthet a lokáció beazonosításában.

kép.png
Mintha az AI rajzolt volna egy Pietta géppisztolyt Sten, Uzi, Skorpió elemekből, megfejelve egy török gázpisztoly markolattal.
Avatar
hegyespenge
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2018.06.09. 07:39

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: hegyespenge »

gvass1 írta: 2026.06.22. 21:37 Pont nem olyan a tár arányaiban, és nem véletlenül.
Jogos! Mintha csak 9 mm Br. Short férne bele. Ez a menetes csővel egy jó könnyű, jól uralható, egyszerűen hangtompítható cucc lehetne.
Petya357
Fegyverfórum Scout
Fegyverfórum Scout
Hozzászólások: 8807
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

gvass1 írta: 2026.06.22. 07:55 Mi ez, ki fejlesztette ki és hol?

Nagyon nehéz feladat, de nagyon érdekes a sztorija ennek a géppisztoly-prototípusnak.
Van egy részlet rajta, ami segíthet a lokáció beazonosításában.

kép.png
Az ember azt hinné, hogy ami fegyver 1990 előtti, és nincs benne a Zsuk katalógusban - az nincs is :o

Nekem valamiert a francia-benelux irány jut az eszembe
Si vis pacem - CCCLVII magnum… 不战而胜 … μολὼν λαβέ
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

hegyespenge írta: 2026.06.22. 22:37 Jogos! Mintha csak 9 mm Br. Short férne bele. Ez a menetes csővel egy jó könnyű, jól uralható, egyszerűen hangtompítható cucc lehetne.
Ez egy egészen jó irány!
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Petya357 írta: 2026.06.22. 23:37 Az ember azt hinné, hogy ami fegyver 1990 előtti, és nincs benne a Zsuk katalógusban - az nincs is :o
Érdemes bizony mélyen elgondolkodni, hogy valami miért NEM szerepelHET a Zsuk-ban.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Petya357
Fegyverfórum Scout
Fegyverfórum Scout
Hozzászólások: 8807
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

gvass1 írta: 2026.06.23. 06:07 Érdemes bizony mélyen elgondolkodni, hogy valami miért NEM szerepelHET a Zsuk-ban.
Későbbi??? :o

de ki akarhat elavult, UZI-szerű géppisztolyt a 20 szazad legvégén?

9mm makarov, hangtompított, délszlav kendácsolás? Vagy valamelyik szovjet utódállam?
Si vis pacem - CCCLVII magnum… 不战而胜 … μολὼν λαβέ
Chronicus Magnumitis
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2020.12.01. 19:00

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Chronicus Magnumitis »

gvass1 írta: 2026.06.23. 06:07 Érdemes bizony mélyen elgondolkodni, hogy valami miért NEM szerepelHET a Zsuk-ban.
Mert elvitték a tervezőt a gulágra?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Chronicus Magnumitis írta: 2026.06.23. 06:47 Mert elvitték a tervezőt a gulágra?
Rá tetszett hibázni.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
hegyespenge
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2018.06.09. 07:39

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: hegyespenge »

gvass1 írta: 2026.06.23. 07:07 Rá tetszett hibázni.
Ha orosz vonal, akkor lehet, hogy az egyik kísérleti 5,45x18 mm-es géppisztoly prototípus? Bár nem hinném, hogy azzal 1990 után is próbálkoztak.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

hegyespenge írta: 2026.06.23. 07:18 Ha szovjet vonal, akkor lehet, hogy az egyik kísérleti 5,45x18 mm-es géppisztoly prototípus?
nem 5,45-ös.

De a Szovjetunióban kezdődött a sztori.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
hegyespenge
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2018.06.09. 07:39

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: hegyespenge »

gvass1 írta: 2026.06.23. 07:20 nem 5,45-ös.

De a Szovjetunióban kezdődött a sztori.
Makarov lőszer?
Bár a szerelt gumilövedékes is eszembe jutott.
Petya357
Fegyverfórum Scout
Fegyverfórum Scout
Hozzászólások: 8807
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

gvass1 írta: 2026.06.23. 07:07 Rá tetszett hibázni.
Így már megvan, ha jól tévedek:
пистолет-пулемёт Рукавишникова 1942

Kísérleti géppityu, sose rendszeresítették - Szudajev nyerte azt a versenyt

Jóval a csehek és az izraeliek előtt alkotta meg az UZI-szerű dizájnt. Most mar azt is tudjuk, miért nem hallottunk róla - tilos volt kiejteni a nevét, mint Voldemortét.. :roll:

Köszi Gvass, ez bitang jó feladat! 🤝 bonyolult, de játékmesteri segítséggel megfejthető, és lehet belőle tanulni! Bravo.
Si vis pacem - CCCLVII magnum… 不战而胜 … μολὼν λαβέ
AndyA
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 7494
Csatlakozott: 2021.10.08. 12:56

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: AndyA »

Petya357 írta: 2026.06.23. 07:28 Így már megvan, ha jól tévedek:
пистолет-пулемёт Рукавишникова 1942

Kísérleti géppityu, sose rendszeresítették - Szudajev nyerte azt a versenyt

Jóval a csehek és az izraeliek előtt alkotta meg az UZI-szerű dizájnt. Most mar azt is tudjuk, miért nem hallottunk róla - tilos volt kiejteni a nevét, mint Voldemortét.. :roll:

Köszi Gvass, ez bitang jó feladat! 🤝 bonyolult, de játékmesteri segítséggel megfejthető, és lehet belőle tanulni! Bravo.
Szerintem nem, de majd gvass1 megmondja a tuttit. :-)
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6694
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

AndyA írta: 2026.06.23. 07:47 Szerintem nem, de majd gvass1 megmondja a tuttit. :-)
Szerintem is az egy másik fegyver, viszont jó hogy behozta Petya mert az is érdekes!

Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Petya357 írta: 2026.06.23. 07:28 Így már megvan, ha jól tévedek:
пистолет-пулемёт Рукавишникова 1942

Kísérleti géppityu, sose rendszeresítették - Szudajev nyerte azt a versenyt

Jóval a csehek és az izraeliek előtt alkotta meg az UZI-szerű dizájnt. Most mar azt is tudjuk, miért nem hallottunk róla - tilos volt kiejteni a nevét, mint Voldemortét.. :roll:

Köszi Gvass, ez bitang jó feladat! 🤝 bonyolult, de játékmesteri segítséggel megfejthető, és lehet belőle tanulni! Bravo.

Nem ez az, de jó a gondolkodási irány.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

hegyespenge írta: 2026.06.23. 07:25 Makarov lőszer?
Bár a szerelt gumilövedékes is eszembe jutott.
Igen, 9x18 mak.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: qqriq »

gvass1 írta: 2026.06.22. 10:45 a tervezőről Las Vegas jut az ember eszébe.
image.png
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

qqriq írta: 2026.06.23. 08:27image.png
kép.png
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Chronicus Magnumitis
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2020.12.01. 19:00

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Chronicus Magnumitis »

gvass1 írta: 2026.06.23. 07:20 nem 5,45-ös.

De a Szovjetunióban kezdődött a sztori.
Visszajött a gulágról, és disszidált az ellenséghez? Akkor tényleg voldemortizálva lett...
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Chronicus Magnumitis írta: 2026.06.23. 09:57 Visszajött a gulágról, és disszidált az ellenséghez? Akkor tényleg voldemortizálva lett...
Ejj, de sokat felejtettünk iskolai földrajzból és történelemből, ugye?

Az CCCP minek is volt a rövidítése?

Segítek: a tervező a képen szerepel:

Kép

Innen már összerakható/kiguglizható a történet.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
RatRace
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 3358
Csatlakozott: 2018.10.04. 12:42
Tartózkodási hely: Itt-Ott

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: RatRace »

gvass1 írta: 2026.06.23. 10:26

Az CCCP minek is volt a rövidítése?
Cirmos Cica Cafrangos Pitsája?
8-)
Fizetett bér-Troll.
Beépített falazóelem, a legtitkosabb titkosügynök.
bandi979
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2026.04.08. 14:47

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: bandi979 »

gvass1 írta: 2026.06.22. 07:55 Mi ez, ki fejlesztette ki és hol?

Nagyon nehéz feladat, de nagyon érdekes a sztorija ennek a géppisztoly-prototípusnak.
Van egy részlet rajta, ami segíthet a lokáció beazonosításában.

kép.png
Vladas Model 1992 géppisztoly, a tervezője Vladas Šlechtavičius, és Litvániában lett kifejlesztve.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

bandi979 írta: 2026.06.23. 15:40 Vladas Model 1992 géppisztoly, a tervezője Vladas Šlechtavičius, és Litvániában lett kifejlesztve.
Algirdas Petersevičius

https://www.streleckarevue.cz/dva-samop ... anu-litvy/
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 4231
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: zora »

Don Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo
bandligy
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2018.10.02. 09:07

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: bandligy »

Screenshot_20260622_171452_Chrome.jpg
Mire való?
Ki gyártja?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

bandligy írta: 2026.06.23. 22:59 Screenshot_20260622_171452_Chrome.jpg
Mire való?
Ki gyártja?
MFMD minden is: tompi, lángrejtő, csőszájfék és még moduláris is. Gecccidrágán.

Asszem kanadaiak rendszeresítették kis számban.

Strategic Sciences a gyártó.

Igen, nekem is kissé bullshitszagú.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Avatar
hegyespenge
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2018.06.09. 07:39

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: hegyespenge »

gvass1 írta: 2026.06.23. 15:52 Algirdas Petersevičius

https://www.streleckarevue.cz/dva-samop ... anu-litvy/
Ez tényleg nagyon érdekes történet volt! És egyben jó nehéz feladvány is! 😱
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

hegyespenge írta: 2026.06.24. 05:58 Ez tényleg nagyon érdekes történet volt! És egyben jó nehéz feladvány is! 😱
és a csókát még kétezervalahányban is meggyanúsították illegális lőfegyver miatt, újra:-)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
bandligy
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2018.10.02. 09:07

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: bandligy »

gvass1 írta: 2026.06.24. 03:23 MFMD minden is: tompi, lángrejtő, csőszájfék és még moduláris is. Gecccidrágán.

Asszem kanadaiak rendszeresítették kis számban.

Strategic Sciences a gyártó.

Igen, nekem is kissé bullshitszagú.
Ott a pont!
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

Mi a különleges ebben a revolverben? Igen, a vàlasz tényleg Pietta. De ezen kívül miért?
IMG_20260624_182229.jpg
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Sjani86 írta: 2026.06.24. 18:22 Mi a különleges ebben a revolverben? Igen, a vàlasz tényleg Pietta. De ezen kívül miért?
IMG_20260624_182229.jpg
Olyan különleges Pietta, hogy Uberti?😆
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

gvass1 írta: 2026.06.24. 19:25 Olyan különleges Pietta, hogy Uberti?😆
Nem, tényleg a Pietta a gyàrtó. Van egy nagyon àrulkodó részlet a fegyveren.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: qqriq »

a satorvas nem rizbul van?
Sjani86 írta: 2026.06.24. 19:31 Nem, tényleg a Pietta a gyàrtó. Van egy nagyon àrulkodó részlet a fegyveren.
ingyom bingyom tálib-e?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Sjani86 írta: 2026.06.24. 19:31 Nem, tényleg a Pietta a gyàrtó. Van egy nagyon àrulkodó részlet a fegyveren.
Van pont a kezemben egy Uberti, annak hosszabb picit a csöve, és kicsit más a sátorvas hátsó része.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Petya357
Fegyverfórum Scout
Fegyverfórum Scout
Hozzászólások: 8807
Csatlakozott: 2020.06.15. 15:12

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Petya357 »

gvass1 írta: 2026.06.24. 19:25 Olyan különleges Pietta, hogy Uberti?😆
Puberty! 6 pattanással :mrgreen:
Si vis pacem - CCCLVII magnum… 不战而胜 … μολὼν λαβέ
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

qqriq írta: 2026.06.24. 19:57 a satorvas nem rizbul van?
Meleg, nagyon meleg. Abból, csak valamivel bevan vonva pluszba.
Avatar
qqriq
Peacemaker
Peacemaker
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2018.06.04. 20:33
Tartózkodási hely: internet
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: qqriq »

a lovedeken tobb ertelme lenne :roll:
Sjani86 írta: 2026.06.24. 21:04 Meleg, nagyon meleg. Abból, csak valamivel bevan vonva pluszba.
ingyom bingyom tálib-e?
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

qqriq írta: 2026.06.24. 21:23 a lovedeken tobb ertelme lenne :roll:
Lehet, hogy így van, de ez ennek a modellnek a jellegzetessége. Ahogy ez is:
2.jpg
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Sjani86 írta: 2026.06.24. 21:41 Lehet, hogy így van, de ez ennek a modellnek a jellegzetessége. Ahogy ez is:
2.jpg
Ez a Shooter's kivitel progresszív huzagolással, ugye? De ez azért kívülről az eredetileg berakott képből nem derül ki.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

gvass1 írta: 2026.06.25. 06:22 Ez a Shooter's kivitel progresszív huzagolással, ugye? De ez azért kívülről az eredetileg berakott képből nem derül ki.
Igen az, és qqrq ki is szúrta hogy miről ismerhető fel, az ezüstözött sàtorvasról
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Sjani86 írta: 2026.06.25. 09:39 Igen az, és qqrq ki is szúrta hogy miről ismerhető fel, az ezüstözött sàtorvasról
Hát, ha én azt látnám telefonon...
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

gvass1 írta: 2026.06.25. 09:47 Hát, ha én azt látnám telefonon...
Szerencsére én időben kiszúrtam, meg a hirdetésben volt kép a cső tetején a feliratról is. Innentől kezdve biztos voltam benne, hogy ez az, egyből le is ütöttem, mert nagyon kis pénzért volt.
1.JPG
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 18488
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Felismered-e? (Játék!)

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Sjani86 írta: 2026.06.25. 11:21 Szerencsére én időben kiszúrtam, meg a hirdetésben volt kép a cső tetején a feliratról is. Innentől kezdve biztos voltam benne, hogy ez az, egyből le is ütöttem, mert nagyon kis pénzért volt.

1.JPG
Grat hozzá, jó cucc - bár én sosem fogok olyan jól lőni, hogy érzékeljem a különbséget a normál huzagoláshoz képest. (A R&S-emeben is Lothar Walther cső van, de tkp minek az belém?:-))
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Lőkészség Nélküli Balfasz.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Én vagyok a legnagyobb SEGGFEJ ezen a fórumon!
Én csak gipszkartonozok a témában, nem értek hozzá.
Válasz küldése