Hazai gyártású traumatikus fegyverek

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd, Harry Callahan

zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: zora »

gvass1 írta: 2020.02.23. 19:30 nem, lofaszt sem gyakorolnak az itt jelenlevok tobbsegukben. Kivetel Chucky:-)))

Es sajnos a gumisok tobbsegenek mar 5 meteren fosadek a szorasa.

Amihez jon meg az, hogy revolverezve nem gyakorol szinte senki. Profi sportlovo SE.

A JOBB az lenne, ha az emberek belatnak a korlataikat es nem gumist vennek/hordnananak, hanem sima gaz-riasztot.
(De akkor mibol vennek en uj autot, Belabá meg új repcsit, ugye?:-))
Glock 19-cel gyakorlom a DAO lövészetet, mert úgy olcsóbb. Az ér? :-)
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

zora írta: 2020.02.23. 19:52 Glock 19-cel gyakorlom a DAO lövészetet, mert úgy olcsóbb. Az ér? :-)
sajnos nem.

Mert annak hiába nyúlós, de kellemesen könnyű és rövid az útja, ha klasszikus DA revolveréhez viszonyítod.

(Tanulságos, amikor fémcélra toljuk lőtéren és SIG P22X-nél szólok, hogy lőjjed már te is DA-ban az elsőt, de mivel nem találnak el semmit, így az ciki, és inkább nem gyakorolják. Ja, és a fenti SIG-ek revolverezése nagyjából bárminél jobb, amiről itt szó eshet.)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
security89
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2018.06.08. 19:46

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: security89 »

gvass1 írta: 2020.02.23. 19:30 nem, lofaszt sem gyakorolnak az itt jelenlevok tobbsegukben. Kivetel Chucky:-)))

Es sajnos a gumisok tobbsegenek mar 5 meteren fosadek a szorasa.

Amihez jon meg az, hogy revolverezve nem gyakorol szinte senki. Profi sportlovo SE.

A JOBB az lenne, ha az emberek belatnak a korlataikat es nem gumist vennek/hordnananak, hanem sima gaz-riasztot.
(De akkor mibol vennek en uj autot, Belabá meg új repcsit, ugye?:-))
Sokan azt hiszik tudnak lőni, azért vesznek gumist, főleg revolvert. (Kezdő éjszakai emberek, dílerek, volt sorkatonák, biztonsági őrök, itthoni no-go zónában élők, meg a feeling miatt mindenki... -ugyanis legalább kilő valamit, amitől élesfegyveresebb érzést kelt- illetve a gyakorló gumis önvédekezők.
Piréz poéta.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: zora »

gvass1 írta: 2020.02.23. 19:54 sajnos nem.

Mert annak hiába nyúlós, de kellemesen könnyű és rövid az útja, ha klasszikus DA revolveréhez viszonyítod.

(Tanulságos, amikor fémcélra toljuk lőtéren és SIG P22X-nél szólok, hogy lőjjed már te is DA-ban az elsőt, de mivel nem találnak el semmit, így az ciki, és inkább nem gyakorolják. Ja, és a fenti SIG-ek revolverezése nagyjából bárminél jobb, amiről itt szó eshet.)
Költői kérdés volt. A DA sütés rendesen meg tudja szopatni a népet, főleg, ha nem egyenletesen kemény.
Az önvédelmi eszközökkel szvsz úgy célszerű gyakorolni, ahogy kb stresszhelyzetben összejöhet. A lehető leggyorsabban a kívánt irányba rászúr, gáznál fej, guminál mellkas, és minimum két gyors dupla. Ha még sikerül kitérni is, az a hab a tortán.
Minden más csak játék.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

zora írta: 2020.02.23. 20:03 Költői kérdés volt. A DA sütés rendesen meg tudja szopatni a népet, főleg, ha nem egyenletesen kemény.
Az önvédelmi eszközökkel szvsz úgy célszerű gyakorolni, ahogy kb stresszhelyzetben összejöhet. A lehető leggyorsabban a kívánt irányba rászúr, gáznál fej, guminál mellkas, és minimum két gyors dupla. Ha még sikerül kitérni is, az a hab a tortán.
Minden más csak játék.
Kép
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
security89
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2018.06.08. 19:46

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: security89 »

zora írta: 2020.02.23. 20:03 Költői kérdés volt. A DA sütés rendesen meg tudja szopatni a népet, főleg, ha nem egyenletesen kemény.
Az önvédelmi eszközökkel szvsz úgy célszerű gyakorolni, ahogy kb stresszhelyzetben összejöhet. A lehető leggyorsabban a kívánt irányba rászúr, gáznál fej, guminál mellkas, és minimum két gyors dupla. Ha még sikerül kitérni is, az a hab a tortán.
Minden más csak játék.
+1 Teljes mértékben egyetértek. Gondoljunk csak az ördögszekeres videóra, a régi kékről. Micsoda hibák tömkelege lépett ott fel. Realisztikus gyakorlásra kell berendezkedni.
Piréz poéta.
művek-1

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

HW88SA írta: 2020.02.23. 19:15 Teljesen egyetértek! Nincs túlbonyolítva, éppen ezért mindig megbízhatóan teszi a dolgát!
Ha egy szereléksín is lenne gyárilag rajta vennék még egyet! :)
Kimegyek az IWA-ra és nézek rá valami olyat ami megfizethető és egyszerűen felszerelhető.
Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 1327
Csatlakozott: 2018.06.04. 10:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Kojak »

művek-1 írta: 2020.02.23. 14:44 170.000.- ugyan eddig hárman jelezték, hogy nyitásra jönnek, ennek tudatában.
Én is mennék nyitásra egy darabért, ismerősnek vinném (mint a múltkori Sniper 19M-et, ami 10 perccel nyitás után már nem volt kapható).
Le lehet foglalni előre?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Kojak írta: 2020.02.23. 20:16 Én is mennék nyitásra egy darabért, ismerősnek vinném (mint a múltkori Sniper 19M-et, ami 10 perccel nyitás után már nem volt kapható).
Le lehet foglalni előre?
Megvernének érte, de ha megvan a kereskedői kártyája, korábban is becsengethet, kiszolgálják. Az, hogy négyen jelezték semmit nem jelent, szombaton ketten nem jöttek el érte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára művek-1 2020.02.23. 20:22-kor.
Avatar
montecarlo
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 974
Csatlakozott: 2018.11.11. 17:24
Tartózkodási hely: Palermo

gumis gyakorlás

Hozzászólás Szerző: montecarlo »

Én pont azért vettem a puskáim, mert szórakoztat velük a lövészet, 3 hetente szoktam. Nézegetni is szeretem őket néha.
Olyan szépen repkednek az üres konzervdobozok, nagy élményről marad le, aki ki sem veszi a fiókból.


gvass1 írta: 2020.02.23. 19:30 nem, lofaszt sem gyakorolnak az itt jelenlevok tobbsegukben. Kivetel Chucky:-)))
20190309_160208.jpg
Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 1327
Csatlakozott: 2018.06.04. 10:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Kojak »

művek-1 írta: 2020.02.23. 20:22 Megvernének érte, de ha megvan a kereskedői kártyája, korábban is becsengethet, kiszolgálják. Az, hogy négyen jelezték semmit nem jelent, szombaton ketten nem jöttek el érte.
Köszönöm! :)
Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 1327
Csatlakozott: 2018.06.04. 10:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: Kojak »

gvass1 írta: 2020.02.23. 19:54 sajnos nem.

Mert annak hiába nyúlós, de kellemesen könnyű és rövid az útja, ha klasszikus DA revolveréhez viszonyítod.

(Tanulságos, amikor fémcélra toljuk lőtéren és SIG P22X-nél szólok, hogy lőjjed már te is DA-ban az elsőt, de mivel nem találnak el semmit, így az ciki, és inkább nem gyakorolják. Ja, és a fenti SIG-ek revolverezése nagyjából bárminél jobb, amiről itt szó eshet.)
Én is hiába lövök heti szinten az XDM-mel, a Revenge 14M-emet megvásárlás utáni időszakban megjárattam 70 lövéssel, aztán 2-3 hónapja hozzá sem nyúltam. :(
Öndzsihád. :evil:
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Urak! Az összes keresztapa elfogyott nyitás után fél órával a Gyöngysor utcából, aki megvette köszönjük, kívánjuk használja egészséggel sokáig!
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: Cajga »

gvass1 írta: 2020.02.23. 19:30 nem, lofaszt sem gyakorolnak az itt jelenlevok tobbsegukben. Kivetel Chucky:-)))
Es sajnos a gumisok tobbsegenek mar 5 meteren fosadek a szorasa.
Amihez jon meg az, hogy revolverezve nem gyakorol szinte senki. Profi sportlovo SE.
Most mié má.... :shock: ;)
zora írta: 2020.02.23. 20:03 Költői kérdés volt. A DA sütés rendesen meg tudja szopatni a népet, főleg, ha nem egyenletesen kemény.
Az önvédelmi eszközökkel szvsz úgy célszerű gyakorolni, ahogy kb stresszhelyzetben összejöhet. A lehető leggyorsabban a kívánt irányba rászúr, gáznál fej, guminál mellkas, és minimum két gyors dupla. Ha még sikerül kitérni is, az a hab a tortán.
Minden más csak játék.
+1! https://youtu.be/4a25g_mg0q8
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: chucky »

Cajga írta: 2020.02.24. 13:02 Most mié má.... :shock: ;)



+1! https://youtu.be/4a25g_mg0q8
Jól nyomod 8-) Azt hittem éjszaka csak én veszem a fáradságot a gyakorláshoz ;) Sok új tapasztalatot szereztem az éjszakai lövészeteken és pár módosítást is kellett eszközölni a felszerelésen :mrgreen:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: chucky »

HW88SA írta: 2020.02.23. 19:06 Én az Omerta-T is nagyon szeretem, egy lézerrel megtoldva a célzás is egyszerűbb...
Tudom lehetne egybeépített a lámpával, de ezen épp ez van :D Nem szép, de jól működik :)
20200223_185806-k.jpg
Én anno az előagy oldalára rögzített sínre tettem a lámpát,hogy elérhető legyen a kapcsoló.De a célnak megfelel 8-)
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
chucky
Forumtag
Forumtag
Hozzászólások: 2765
Csatlakozott: 2018.08.06. 17:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: chucky »

gvass1 írta: 2020.02.23. 19:30 nem, lofaszt sem gyakorolnak az itt jelenlevok tobbsegukben. Kivetel Chucky:-)))

Es sajnos a gumisok tobbsegenek mar 5 meteren fosadek a szorasa.

Amihez jon meg az, hogy revolverezve nem gyakorol szinte senki. Profi sportlovo SE.

A JOBB az lenne, ha az emberek belatnak a korlataikat es nem gumist vennek/hordnananak, hanem sima gaz-riasztot.
(De akkor mibol vennek en uj autot, Belabá meg új repcsit, ugye?:-))
Pedig tokból rántva csak revolverezve lehet gyorsan lőni és a sokadik lövés után nincs is különbség a szórásban :lol:
Ha nem gyakorolsz,akkor hiába vagy felkészült és tök mindegy miket viselsz... 8-)
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Ha visszaevezünk szakmai vizekre.
Ennél a derringernél mi okozza a kemény elsütést?
Itt még dobot sem kell forgatni, csak a "csőváltót", aminek gondolom kisebb a tehetetlensége.
Tehát Alfa-szintű, vagy finomabb sütése is lehetne, nem?
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

WildBear23 írta: 2020.02.25. 08:16 Ha visszaevezünk szakmai vizekre.
Ennél a derringernél mi okozza a kemény elsütést?
Itt még dobot sem kell forgatni, csak a "csőváltót", aminek gondolom kisebb a tehetetlensége.
Tehát Alfa-szintű, vagy finomabb sütése is lehetne, nem?
Sajnos a szerkezetét nem ismerem... és egy darabig nem is fogom. A markolatba a kis imbuszcsavarok valószínűleg be lettek ragasztva, hatból 2-nél inkább a hatszög nyalódott kerekre, minthogy kitekeredjen.
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: zora »

Thomaster írta: 2020.02.25. 08:23 Sajnos a szerkezetét nem ismerem... és egy darabig nem is fogom. A markolatba a kis imbuszcsavarok valószínűleg be lettek ragasztva, hatból 2-nél inkább a hatszög nyalódott kerekre, minthogy kitekeredjen.
Forrasztó páka hegyével meg kell próbálni jól felmelegíteni, ha még van valami hatszög féleség, abba megfelelő méretű Torx fejet beütni, úgy talán fúrás nélkül kijön.
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5787
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

Az alu pitbullban valóban spiáterből van a kakasrugó vezető rúd? Ez nem vetemedhet, görbülhet idő előtt?
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Fortitu írta: 2020.02.25. 10:12 Az alu pitbullban valóban spiáterből van a kakasrugó vezető rúd? Ez nem vetemedhet, görbülhet idő előtt?
Ez az alkatrész az USA. Utolsó Spiáter Alkatrész.

Minden Keserű revolverben az ősidők óta spiáter. Én nem tudok olyanról, hogy ez bármikor is gondot okozott volna... de ha valaki tud ilyenről akkor szóljon, tanulságos lenne.

A rozsdamentesben már ez is rozsdamentes lesz, pusztán a presztízs jelleg miatt.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Fortitu írta: 2020.02.25. 10:12 Az alu pitbullban valóban spiáterből van a kakasrugó vezető rúd? Ez nem vetemedhet, görbülhet idő előtt?
Mutasson egyet, 1993 óta ez van benne, nem ment ki sok, csak néhányszázezer darab, a Flóbertekbe is ez volt,és ha sikerül kap egyet rozsdamentesből.
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5787
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

művek-1 írta: 2020.02.25. 10:30 Mutasson egyet, 1993 óta ez van benne, nem ment ki sok, csak néhányszázezer darab, a Flóbertekbe is ez volt,és ha sikerül kap egyet rozsdamentesből.
Csak meglepődtem, hiszen a hírverés szerint full acél prémium az elsütőszerkezet. Ha nem okoz gondot, akkor persze, szemet lehet hunyni felette, de tudtommal a régi flóberteken okozott problémákat ez az alkatrész.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Fortitu írta: 2020.02.25. 10:33 Csak meglepődtem, hiszen a hírverés szerint full acél prémium az elsütőszerkezet. Ha nem okoz gondot, akkor persze, szemet lehet hunyni felette, de tudtommal a régi flóberteken okozott problémákat ez az alkatrész.
Tudtommal nem, de vélelmezhetően nekem kisebb a rálátásom a témára. A Flóbnerteknek pedig nyitott tűzfaluk volt, ezek már 2004-óta zárt tűzfalas, lengő ütőszeges revolverek. Eladtunk a Cnc Pitbullból idáig 40 darabot és én nem tudok egy garanciális meghibásodásról sem, leszámítva a Főmérnök Úr revolverét.
Avatar
Fortitu
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5787
Csatlakozott: 2018.06.01. 18:43
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Fortitu »

művek-1 írta: 2020.02.25. 10:37 Tudtommal nem, de vélelmezhetően nekem kisebb a rálátásom a témára. A Flóbnerteknek pedig nyitott tűzfaluk volt, ezek már 2004-óta zárt tűzfalas, lengő ütőszeges revolverek. Eladtunk a Cnc Pitbullból idáig 40 darabot és én nem tudok egy garanciális meghibásodásról sem, leszámítva a Főmérnök Úr revolverét.
Rendben, köszönöm az információkat. Az infó, hogy a régi flóbertekkel előfordult probléma emiatt, egy fegyvermestertől van.
Malo periculosam, libertatem quam quietam servitutem.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

művek-1 írta: 2020.02.25. 10:37 Tudtommal nem, de vélelmezhetően nekem kisebb a rálátásom a témára. A Flóbnerteknek pedig nyitott tűzfaluk volt, ezek már 2004-óta zárt tűzfalas, lengő ütőszeges revolverek. Eladtunk a Cnc Pitbullból idáig 40 darabot és én nem tudok egy garanciális meghibásodásról sem, leszámítva a Főmérnök Úr revolverét.
Mert a többiek nem lőnek vele :mrgreen: Adjunk egyet chucky-nak, majd lesznek tapasztalatok. Csak hol merné leírni? :twisted:
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Fortitu írta: 2020.02.25. 10:40 Rendben, köszönöm az információkat. Az infó, hogy a régi flóbertekkel előfordult probléma emiatt, egy fegyvermestertől van.
Sajnos ez hozzánk nem jutott el, vagy nálunk a lépcsőházban elakadt. :D
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.02.25. 10:42 Mert a többiek nem lőnek vele :mrgreen: Adjunk egyet chucky-nak, majd lesznek tapasztalatok. Csak hol merné leírni? :twisted:
A rozsdamentest, Geco tölténnyel, tömítésgyári gumival, és szilikon zsírral, bármeddig!
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: vato »

művek-1 írta: 2020.02.25. 11:09 A rozsdamentest, Geco tölténnyel, tömítésgyári gumival, és szilikon zsírral, bármeddig!
Melyik rozsdamentest? a majdani valamikor elkészülőt?! vagy az aluminium + acél dobos verziót?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

vato írta: 2020.02.25. 11:17 Melyik rozsdamentest? a majdani valamikor elkészülőt?! vagy az aluminium + acél dobos verziót?
A meghivatkozott Úrnak a rozsdamentest ajánlanám.
Ben77
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2018.08.24. 10:08

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Ben77 »

művek-1 írta: 2020.02.25. 11:09 A rozsdamentest, Geco tölténnyel, tömítésgyári gumival, és szilikon zsírral, bármeddig!
Mikorra várható rozsdamentes piacra kerülése, nagyobb tételben? Jusson is... :)
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

A Pitbull 19-M dobnyitásával (illetve dob visszacsukásával) kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Úgy szoktam visszacsukni a dobot, hogy közben hátrahúzom a dobnyitót.
Ezt üzemszerűen így kell? Vagy van valami külön oka?

Arra gondolok, hogy a legtöbb revolvernél egyszerűen vissza kell csukni a dobot, nem kell hátrahúzni a dobnyitót.
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
borsodi
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018.06.02. 13:22

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: borsodi »

WildBear23 írta: 2020.02.25. 11:41 A Pitbull 19-M dobnyitásával (illetve dob visszacsukásával) kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Úgy szoktam visszacsukni a dobot, hogy közben hátrahúzom a dobnyitót.
Ezt üzemszerűen így kell? Vagy van valami külön oka?

Arra gondolok, hogy a legtöbb revolvernél egyszerűen vissza kell csukni a dobot, nem kell hátrahúzni a dobnyitót.
Röviden, tömören: A Pitbull / Revenge Colt rendszerű, az Alfa / Ekol / Zoraki S&W. Az előbbinél hátra kell húzni, az utóbbinál nem.
Sokat gesztikuláló és könnyen szófosást kapó önérzetes bunkó... A cukrászda fura ura. Mosolygó Sátán.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

borsodi írta: 2020.02.25. 11:46 Röviden, tömören: A Pitbull / Revenge Colt rendszerű, az Alfa / Ekol / Zoraki S&W. Az előbbinél hátra kell húzni, az utóbbinál nem.
Csak ez nem feltetlenul így van.

A Colt-rendszerűek jelentős részénél - ideértve pl. az Umarex Colt Detective Spec gazrevolvert - a dobnyiton levő ferde pályába illeszkedő, befele tolt dob pont ugy nyomja szepen hatra a dobrekesztot is, hogy bepattan a dob helyére, nem kell a muvelet kozben hátrahúzni kézzel a dobnyitot.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

borsodi írta: 2020.02.25. 11:46 Röviden, tömören: A Pitbull / Revenge Colt rendszerű, az Alfa / Ekol / Zoraki S&W. Az előbbinél hátra kell húzni, az utóbbinál nem.
Nem, nézd meg ezt a Colt Pythont (ami Colt rendszerű)
https://youtu.be/2Z6Za7dYqSo?t=249
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

WildBear23 írta: 2020.02.25. 12:00 Nem, nézd meg ezt a Colt Pythont (ami Colt rendszerű)
https://youtu.be/2Z6Za7dYqSo?t=249
Colt Python, persze. Még jó hogy az elsütőszerkezet finomságát ne másoljuk át a Pitbullba :mrgreen:

Egyébként ez a főmérnökúr hibája is, aki amúgy nem ért a fegyverekhez. Amikor másoltam a régi Pitbull szerkezetét, akkor nagy gonddal lemásoltam a dobnyitó gomb elején azt a nem lejtőt, inkább lépcsőt. Fogalmam se volt hogy az oda, abban a formában minek, de biztos kell, és biztos úgy, hiszen évtizedek óta olyan. Pedig hát a CNC tudna oda szép lejtőt is tenni.
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

Thomaster írta: 2020.02.25. 12:07 Colt Python, persze. Még jó hogy az elsütőszerkezet finomságát ne másoljuk át a Pitbullba :mrgreen:

Egyébként ez a főmérnökúr hibája is, aki amúgy nem ért a fegyverekhez. Amikor másoltam a régi Pitbull szerkezetét, akkor nagy gonddal lemásoltam a dobnyitó gomb elején azt a nem lejtőt, inkább lépcsőt. Fogalmam se volt hogy az oda, abban a formában minek, de biztos kell, és biztos úgy, hiszen évtizedek óta olyan. Pedig hát a CNC tudna oda szép lejtőt is tenni.
Nyilván nem várjuk el a sokezer EUR-os fegyver elsütőszerkezetének finomságát :-), csak nem tudtam, hogy valami direkt oka van-e.
:-)
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
G.D
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2091
Csatlakozott: 2018.06.02. 22:07

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: G.D »

OFF
gvass1 írta: 2020.02.23. 19:30 Amihez jon meg az, hogy revolverezve nem gyakorol szinte senki. Profi sportlovo SE.

https://www.youtube.com/watch?v=ojSjTqfLByI
Mondjuk én tényleg nem vagyok profi - Mo-n ugye minden sportlövő "amatőr" :D ...

ON
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."
Avatar
TotoHU
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 5414
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:37
Tartózkodási hely: Kolumbia
Kapcsolat:

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: TotoHU »

G.D írta: 2020.02.25. 13:08 OFF




https://www.youtube.com/watch?v=ojSjTqfLByI
Mondjuk én tényleg nem vagyok profi - Mo-n ugye minden sportlövő "amatőr" :D ...

ON
OFF

IDPA-ban a DA/SA rendszerű fegyvernél DA-ban kell leadni az első lövést, nem? Csak kérdem, nem vagyok biztos benne.

ON
G.D
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2091
Csatlakozott: 2018.06.02. 22:07

Re: AGS 15-M

Hozzászólás Szerző: G.D »

TotoHU írta: 2020.02.25. 13:10 OFF

IDPA-ban a DA/SA rendszerű fegyvernél DA-ban kell leadni az első lövést, nem? Csak kérdem, nem vagyok biztos benne.

ON
Melyik divízióban :?:
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Ben77 írta: 2020.02.25. 11:24 Mikorra várható rozsdamentes piacra kerülése, nagyobb tételben? Jusson is... :)
Amennyiben tudok felvenni munkatársakat, úgy rövidesen, ha marad a mai állapot, akkor május. ( de ebben az évben )
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

WildBear23 írta: 2020.02.25. 11:41 A Pitbull 19-M dobnyitásával (illetve dob visszacsukásával) kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Úgy szoktam visszacsukni a dobot, hogy közben hátrahúzom a dobnyitót.
Ezt üzemszerűen így kell? Vagy van valami külön oka?

Arra gondolok, hogy a legtöbb revolvernél egyszerűen vissza kell csukni a dobot, nem kell hátrahúzni a dobnyitót.
Én még az 500 S&W-n is hátrahúzom, a becsapkodás nem tesz jót neki, főleg az alumíniumdobbal, aminek a csekély tömege miatt nem lesz elég mozgási energiája.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

gvass1 írta: 2020.02.25. 11:52 Csak ez nem feltetlenul így van.

A Colt-rendszerűek jelentős részénél - ideértve pl. az Umarex Colt Detective Spec gazrevolvert - a dobnyiton levő ferde pályába illeszkedő, befele tolt dob pont ugy nyomja szepen hatra a dobrekesztot is, hogy bepattan a dob helyére, nem kell a muvelet kozben hátrahúzni kézzel a dobnyitot.
A rozsdamentest csapkodhatják, az alumíniumdobot a tömege miatt nem szerencsés.
HW88SA
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2018.06.02. 21:31

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: HW88SA »

művek-1 írta: 2020.02.25. 13:18 Amennyiben tudok felvenni munkatársakat, úgy rövidesen, ha marad a mai állapot, akkor május. ( de ebben az évben )
Ha annyian jelentkeznek, hogy már minden munkára két ember is lesz akkor esetleg külön lupara eladó valamikor gumis Godfather 19-M Bock-ból?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára HW88SA 2020.02.25. 13:47-kor.
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

művek-1 írta: 2020.02.25. 13:21 A rozsdamentest csapkodhatják, az alumíniumdobot a tömege miatt nem szerencsés.
NEM csapkodásról volt szó! Az semmilyen revolvernek nagyon nem tesz jót!

Hanem arról, hogy simán csak be kell tolni finom mozdulattal a helyére a dobot, nem kell mast csinalni kozben.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

gvass1 írta: 2020.02.25. 13:31 NEM csapkodásról volt szó! Az semmilyen revolvernek nagyon nem tesz jót!

Hanem arról, hogy simán csak be kell tolni finom mozdulattal a helyére a dobot, nem kell mast csinalni kozben.
De most már meg se ígérjük hogy megvizsgáljuk és javítjuk, mert akkor mindenki a javított szériára fog várni, a már legyártottakat meg a mintaboltban megeszi a rozsda :D
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

HW88SA írta: 2020.02.25. 13:31 Ha annyian jelentkeznek, hogy már minden munkára két ember is lesz akkor esetleg külön lupara lesz eladó valamikor gumis Godfather 19-M Bock-ból?
Ha lenne kapacitás, akkor többet termelnénk, most egyenlőre nem így van.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.02.25. 13:34 De most már meg se ígérjük hogy megvizsgáljuk és javítjuk, mert akkor mindenki a javított szériára fog várni, a már legyártottakat meg a mintaboltban megeszi a rozsda :D
Igen főleg a rozsdamentest! :lol: :D :?
Ben77
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2018.08.24. 10:08

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Ben77 »

Thomaster írta: 2020.02.25. 13:34 De most már meg se ígérjük hogy megvizsgáljuk és javítjuk, mert akkor mindenki a javított szériára fog várni, a már legyártottakat meg a mintaboltban megeszi a rozsda :D
Nem, nem, így lehet 2 fegyót is eladni, ha később kijön egy update. :lol:
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Ben77 írta: 2020.02.25. 15:26 Nem, nem, így lehet 2 fegyót is eladni, ha később kijön egy update. :lol:
Ha most lenne full acél cnc Pitbull-19-M készen, én el tudnék adni belőle 2 darabot! :D :lol:
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.02.25. 15:49 Ha most lenne full acél cnc Pitbull-19-M készen, én el tudnék adni belőle 2 darabot! :D :lol:
+1
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

művek-1 írta: 2020.02.25. 15:49 Ha most lenne full acél cnc Pitbull-19-M készen, én el tudnék adni belőle 2 darabot! :D :lol:
De akkor minek készül belőle... sokkaltöbb? Mert láttam ám a műhelyben 8-) Mondjuk csak a tokokat meg a dobokat, a szintén céencének ígért belsőségeket még seholse.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.02.25. 17:20 De akkor minek készül belőle... sokkaltöbb? Mert láttam ám a műhelyben 8-) Mondjuk csak a tokokat meg a dobokat, a szintén céencének ígért belsőségeket még seholse.
Ma sem küldték, de én reménykedem benne!
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: zora »

Fantasztikus az új Pitbull formavilága, a cnc technológia új szintre emelheti a Művek termékeit.
Amit módosítanék:
- az Alfa markolatokról felszerelés előtt eltávolítanám a sorját
- a tokkeret dob feletti részén a ferdére lecsapott oldalél találkozik a keret belső síkjával, tehát ezen az élen néhány mozdulattal kifeszített polírpapírral elnyalnám azt az egyenetlen élt, amely a marógépnyomos, és a polírozott síkok szögben találkozásánál egyenetlen benyomást kelt, és feleslegesen éles
- políroztatnám a sátorvas belső részét, de legalábbis az elsütőbillentyű körüli részen a tokon megjelenő éles 90 fokos kontúrt polírozás közben legömbölyíteném. Még jobb lenne, ha a sátorvas teljes belső része, különös képen az elsütőbillentyű körül, a tok alja által adott rész ívesre lenne marva. Komfortosabb lenne az elsütőbillentyű kezelés, most van ott egy éles kontúr, virsli ujjal kényelmetlen.
- a kakasrugó vezetőrúdját spiáterről acélra cserélném
- ha meg volna hozzá a technológia, az elsütőszerkezet elemeit cnc-mart rozsdamentesre cserélném az alu verzióban is
- ha az elsütőszerkezet cnc-vel volna kialakítva, az elsütőbillentyű húzó felületét - ahol a mutatóujjunkkal érintkezik - kiszélesíteném, szintén a komfortosabb fegyverkezelés jegyében

Ezek az észrevételek a jobbító szándék jegyében kerültek leírásra, hogy az termék a prémium szegmens legmagasabb szintjére kerülhessen.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

zora írta: 2020.02.25. 22:57 Fantasztikus az új Pitbull formavilága, a cnc technológia új szintre emelheti a Művek termékeit.
Amit módosítanék:
- az Alfa markolatokról felszerelés előtt eltávolítanám a sorját
- a tokkeret dob feletti részén a ferdére lecsapott oldalél találkozik a keret belső síkjával, tehát ezen az élen néhány mozdulattal kifeszített polírpapírral elnyalnám azt az egyenetlen élt, amely a marógépnyomos, és a polírozott síkok szögben találkozásánál egyenetlen benyomást kelt, és feleslegesen éles
- políroztatnám a sátorvas belső részét, de legalábbis az elsütőbillentyű körüli részen a tokon megjelenő éles 90 fokos kontúrt polírozás közben legömbölyíteném. Még jobb lenne, ha a sátorvas teljes belső része, különös képen az elsütőbillentyű körül, a tok alja által adott rész ívesre lenne marva. Komfortosabb lenne az elsütőbillentyű kezelés, most van ott egy éles kontúr, virsli ujjal kényelmetlen.
- a kakasrugó vezetőrúdját spiáterről acélra cserélném
- ha meg volna hozzá a technológia, az elsütőszerkezet elemeit cnc-mart rozsdamentesre cserélném az alu verzióban is
- ha az elsütőszerkezet cnc-vel volna kialakítva, az elsütőbillentyű húzó felületét - ahol a mutatóujjunkkal érintkezik - kiszélesíteném, szintén a komfortosabb fegyverkezelés jegyében

Ezek az észrevételek a jobbító szándék jegyében kerültek leírásra, hogy az termék a prémium szegmens legmagasabb szintjére kerülhessen.
Teljesen rendben vannak az észrevételek!

1, ha lesz kivel, befejezzük a gyártást ezen az alkatrészen is
2,így van
3,ez már ebben az árba nem megy
4,lehet, + 10.000.- így is kell?
5, ezt is lehet, mai árakon + 10.-000.-kell?
Pentastar
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2019.10.20. 13:27

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Pentastar »

művek-1 írta: 2020.02.25. 23:14 Teljesen rendben vannak az észrevételek!

1, ha lesz kivel, befejezzük a gyártást ezen az alkatrészen is
2,így van
3,ez már ebben az árba nem megy
4,lehet, + 10.000.- így is kell?
5, ezt is lehet, mai árakon + 10.-000.-kell?
Kedves Művek!
Rendeltem jó pár 70Shore fekete préselt 19mm-es gumilövedéket az Onesta revolverhez és revolverpuskához. Beváltak, mert a gumilövedékeknek látszólag semmi bajuk nem lesz a lövésektől. Ez áll magára a fegyverre is? Ugyan 0,3mm-el kisebb az átmérő, de keményebb és picit nehezebb is. Használható nyugodtan, mint az 55Shore tömítésgyári?
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Sniper 19M teszt folytatás.Távolság szintén 25m, csak más típusú lövedékkel (szoknyás :lol:, a töltéshez kell egy kis adapter hozzá ). A távcső (4x32) ugyan az mint az előzőben, padon könyökkel feltámasztva. :roll: Alakul szépen ez a fegyver. ;)
Sporttárs a sajátjával lőtt vele 50m-en is. 5cm-en belül volt a szórása. Természetesen nagyon stabilan kell a fegyvert tartani. A legkisebb kéz remegést is megbosszulja! :o
Ha a tuning kész, írok egy beszámolót.
20200225_232120.jpg
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Cajga írta: 2020.02.25. 23:41 Sniper 19M teszt folytatás.Távolság szintén 25m, csak más típusú lövedékkel (szoknyás :lol:, a töltéshez kell egy kis adapter hozzá ). A távcső (4x32) ugyan az mint az előzőben, padon könyökkel feltámasztva. :roll: Alakul szépen ez a fegyver. ;)
Sporttárs a sajátjával lőtt vele 50m-en is. 5cm-en belül volt a szórása. Természetesen nagyon stabilan kell a fegyvert tartani. A legkisebb kéz remegést is megbosszulja! :o
Ha a tuning kész, írok egy beszámolót.

20200225_232120.jpg
50 méter? az a gyárudvar teljes hossza!
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Cajga »

művek-1 írta: 2020.02.25. 23:45 50 méter? az a gyárudvar teljes hossza!
Igen, én is csak lestem. Mivel az a puska is 25m-re van pontlövőre beállítva, pár próba lövés után a megfelelő mildotot megtalálva 6 lövés 5cm-en belül volt. :shock: :lol:
Az a helyzet, hogy nálunk fanatikus (és ráérő) lövészek vannak, akiknek kihívás az ehhez hasonló "feladatok" megoldása. ;)
Sjani86
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2018.06.04. 09:52

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Sjani86 »

Ez brutàl jó, pontosan milyen lövedékkel lőttél?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Urak! Akit érint, délutántól a Gyöngysor utcából Pitbull-19-M, alumínium, választható színű markolathéjjal, akár rozsdamentes pótdobbal is! ( markolatpaneleket csak munkaidőben tudjuk azonnal cserélni a revolveren ) Gyárilag, Alfa 4. markolattal kerülnek értékesítésre. Kérdésekre a 06-1-3881557 telefonszámon, készséggel adnak tájékoztatást.
20200203_133540.jpg
20200203_133557.jpg
20200207_164119.jpg
Avatar
WildBear23
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 6100
Csatlakozott: 2018.06.10. 12:50

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: WildBear23 »

művek-1 írta: 2020.02.26. 12:17 Urak! Akit érint, délutántól a Gyöngysor utcából Pitbull-19-M, alumínium, választható színű markolathéjjal, akár rozsdamentes pótdobbal is! ( markolatpaneleket csak munkaidőben tudjuk azonnal cserélni a revolveren ) Gyárilag, Alfa 4. markolattal kerülnek értékesítésre. Kérdésekre a 06-1-3881557 telefonszámon, készséggel adnak tájékoztatást.
Üdvözletem!

Milyen alut használtak a CNC-nél?
*** Rationaliorem legem de armis scribere necesse est!***
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: vato »

művek-1 írta: 2020.02.26. 12:17 Urak! Akit érint, délutántól a Gyöngysor utcából Pitbull-19-M, alumínium, választható színű markolathéjjal, akár rozsdamentes pótdobbal is! ( markolatpaneleket csak munkaidőben tudjuk azonnal cserélni a revolveren ) Gyárilag, Alfa 4. markolattal kerülnek értékesítésre. Kérdésekre a 06-1-3881557 telefonszámon, készséggel adnak tájékoztatást.

20200203_133540.jpg20200203_133557.jpg20200207_164119.jpg
árakat kaphatunk?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Thomaster írta: 2020.02.19. 12:05 6 lövetű, azaz 6x2 (duplagumizható), csak SA (a szerkezete 1:1-ben Onesta). A többit még nem tudom.

Markolat: végülis, lehetne belőle marokfegyver... és ha már cnc, lehetne hozzá egy Pitbull stílusú, azaz egyszerű de kényelmes foggantyú... ami az Onestához is jó lenne...


Megamax_markolat.JPG
És elkészült a 3D nyomtatott protó az Előzményben még csak virtuálisan látható markolatból. Ami jó Onestára is, mint látható.

Megamaxgrip1.jpg
Megamaxgrip1.jpg (54.79 KiB) Megtekintve 83967 alkalommal
Megamaxgrip2.jpg
Megamaxgrip2.jpg (39.27 KiB) Megtekintve 83967 alkalommal
Megamaxgrip3.jpg
Megamaxgrip3.jpg (123.36 KiB) Megtekintve 83967 alkalommal
Sajnos a képek nem adják vissza a szinte faerezetű felületet, ami a 3D nyomtatás jellemzője, de szerintem 1. jól néz ki, 2. ad némi felületi érdességet, ezáltal javítja a fogást. Holnap próbálok róla jobb képeket csinálni... a Megamaxon ;)

A nyomtatásért köszönet egy régi fórumtársnak, aki ugyan itt kevéssé aktív... ha engedi, majd felfedem a kilétét 8-) (nem Riggs)
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: zora »

Thomaster írta: 2020.02.26. 16:51 És elkészült a 3D nyomtatott protó az Előzményben még csak virtuálisan látható markolatból. Ami jó Onestára is, mint látható.


Megamaxgrip1.jpg
Megamaxgrip2.jpg
Megamaxgrip3.jpg

Sajnos a képek nem adják vissza a szinte faerezetű felületet, ami a 3D nyomtatás jellemzője, de szerintem 1. jól néz ki, 2. ad némi felületi érdességet, ezáltal javítja a fogást. Holnap próbálok róla jobb képeket csinálni... a Megamaxon ;)

A nyomtatásért köszönet egy régi fórumtársnak, aki ugyan itt kevéssé aktív... ha engedi, majd felfedem a kilétét 8-) (nem Riggs)
Ez még akár jó is lehet. :-)
Ez milyen dob az Onestában?
Avatar
gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Hozzászólások: 13484
Csatlakozott: 2018.06.02. 08:46
Tartózkodási hely: Bogotá, Kolumbia
Kapcsolat:

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: gvass1 »

Thomaster írta: 2020.02.26. 16:51 És elkészült a 3D nyomtatott protó az Előzményben még csak virtuálisan látható markolatból. Ami jó Onestára is, mint látható.

Megamaxgrip3.jpg

Sajnos a képek nem adják vissza a szinte faerezetű felületet, ami a 3D nyomtatás jellemzője, de szerintem 1. jól néz ki, 2. ad némi felületi érdességet, ezáltal javítja a fogást. Holnap próbálok róla jobb képeket csinálni... a Megamaxon ;)

A nyomtatásért köszönet egy régi fórumtársnak, aki ugyan itt kevéssé aktív... ha engedi, majd felfedem a kilétét 8-) (nem Riggs)
már a kép alapján sokkal jobb fogásúnak tűnik, mint az eredeti! Grat a fejlesztéshez.
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

Thomaster írta: 2020.02.26. 16:51 És elkészült a 3D nyomtatott protó az Előzményben még csak virtuálisan látható markolatból. Ami jó Onestára is, mint látható.


Megamaxgrip1.jpg
Megamaxgrip2.jpg
Megamaxgrip3.jpg

Sajnos a képek nem adják vissza a szinte faerezetű felületet, ami a 3D nyomtatás jellemzője, de szerintem 1. jól néz ki, 2. ad némi felületi érdességet, ezáltal javítja a fogást. Holnap próbálok róla jobb képeket csinálni... a Megamaxon ;)

A nyomtatásért köszönet egy régi fórumtársnak, aki ugyan itt kevéssé aktív... ha engedi, majd felfedem a kilétét 8-) (nem Riggs)
Lesz puska proto is?
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

zora írta: 2020.02.26. 17:05 Ez milyen dob az Onestában?
Ja, az a hatlövetű dob, még tán 2011-es fejlesztésem, azóta is azzal őrzi a házat. Mondjuk a 14-es furatokba betölteni a 19,3-as gumit, az még töltővel is izommunka... de utána 150+ J-lal jön ki :twisted:
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Route.66 írta: 2020.02.26. 17:09 Lesz puska proto is?
Lesz? Szerintem van. Már képet is rakott fel róla Bélabá.

Mivel a Megamax markolata csereszabatos az Onestával, ezért a puska tusa is. Előágyból csak azért kell másik, mert a hosszabb dob miatt a dobtengely kihúzásához hosszabb kivágás kell az előágyra.
Pentastar
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2019.10.20. 13:27

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Pentastar »

Thomaster írta: 2020.02.26. 17:12 Ja, az a hatlövetű dob, még tán 2011-es fejlesztésem, azóta is azzal őrzi a házat. Mondjuk a 14-es furatokba betölteni a 19,3-as gumit, az még töltővel is izommunka... de utána 150+ J-lal jön ki :twisted:
És bírja a tok? Akkor a 4-es dobbal igazán nem kell aggódni a 20,3-as gumikkal!
Avatar
roland7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.06.08. 19:15

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: roland7 »

Üdv!
Ezeken talán jobban látszik a felület.
1582735726217_DSC02666.JPG
DSC02664.JPG
DSC02662.JPG
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

Thomaster írta: 2020.02.26. 17:15 Lesz? Szerintem van. Már képet is rakott fel róla Bélabá.

Mivel a Megamax markolata csereszabatos az Onestával, ezért a puska tusa is. Előágyból csak azért kell másik, mert a hosszabb dob miatt a dobtengely kihúzásához hosszabb kivágás kell az előágyra.
Kép vagy fotó?
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

Route.66 írta: 2020.02.26. 18:28 Kép vagy fotó?
Itt volt a fotó:
művek-1 írta: 2020.02.18. 22:14 A teljes korrektséghez ez is hozzátartozik, ennek figyelembevételével! ( nekem már nem kell meggazdagodnom, régen túl vagyok rajta, Hála Istennek! )


87048835_1283651591843880_5795450121273475072_ofakvő.jpg
és itt volt ahol válaszoltál rá :twisted:
Route.66 írta: 2020.02.19. 08:11 Érdekes! Olyan öszvér hatása van. Nekem ez a tusa kényelmetlen, nem passzol a kezemhez. Várható hozzá egy új puskatus?
Avatar
vato
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 2156
Csatlakozott: 2018.06.01. 17:55

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: vato »

Fortitu írta: 2020.02.25. 10:12 Az alu pitbullban valóban spiáterből van a kakasrugó vezető rúd? Ez nem vetemedhet, görbülhet idő előtt?
kíváncsiságból megnéztem a sok száz lövést megélt zoraki r1 GG revkómban is spáterből van a kakasrugú vezető rúd :geek: szóval elvileg nem nagy para, de azért jobb lenne acélból a maximalizmus jegyében:)

IMG_0606.JPG
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣴⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣶⣦⣤⣤⡀⠀⠀⣶⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢿⣿⡿⠟⢻⣿⣿⡟⠛⠛⠛⠉⠙⠛⠋⠀⠈⠉⠀⠈⠉⠁
⢸⣿⠿⠟⠋⠉⠀⢀⣾⡿⠉⠀⠈⠸⣿⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠹⣿⣷⣤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⠃⠀
Avatar
Thomaster
Főmérnök
Főmérnök
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2018.06.02. 15:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Thomaster »

vato írta: 2020.02.26. 19:14 kíváncsiságból megnéztem a sok száz lövést megélt zoraki r1 GG revkómban is spáterből van a kakasrugú vezető rúd :geek: szóval elvileg nem nagy para, de azért jobb lenne acélból a maximalizmus jegyében:)
És a hagyománytisztelet, az smafu? Keserű fegyverben legyen legalább 1 spiáter alkatrész :twisted:

(amúgy tényleg semmi műszaki szerepe nincs, hogy a kakasrugó vezető rúd miből van)
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: zora »

Thomaster írta: 2020.02.26. 19:18

(amúgy tényleg semmi műszaki szerepe nincs, hogy a kakasrugó vezető rúd miből van)
Ne haragudj, de tapasztalatom szerint ez nem így van.
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: The Gent »

roland7 írta: 2020.02.26. 17:54 Üdv!
Ezeken talán jobban látszik a felület.
1582735726217_DSC02666.JPG
DSC02664.JPG
DSC02662.JPG
Róland, ez elkepesztően jó lett, onesztamra kumva jó lenne...
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
The Gent
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2018.06.05. 17:58

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: The Gent »

művek-1 írta: 2020.02.26. 12:17 Urak! Akit érint, délutántól a Gyöngysor utcából Pitbull-19-M, alumínium, választható színű markolathéjjal, akár rozsdamentes pótdobbal is! ( markolatpaneleket csak munkaidőben tudjuk azonnal cserélni a revolveren ) Gyárilag, Alfa 4. markolattal kerülnek értékesítésre. Kérdésekre a 06-1-3881557 telefonszámon, készséggel adnak tájékoztatást.

20200203_133540.jpg20200203_133557.jpg20200207_164119.jpg
Béla bátyám, az a fehér színű, hát az nagyon jól néz ki!
Mottó :Az élet szar, aztán meghalsz...
Avatar
Sparrow
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2018.06.11. 12:12

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Sparrow »

zora írta: 2020.02.26. 19:46 Ne haragudj, de tapasztalatom szerint ez nem így van.
Olympic 6-osban nekem is eltört kettő is. De azóta nem tapasztaltam. Mindjuk Keserűm nincs, szóval nincs sok alapom beleszólni.
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

művek-1 írta: 2020.02.19. 22:08 Köszönöm Tamás nevében ! Új tusa leghamarabb május, ha Főmérnök Úr áttervezi, és a gyártó legyártja, de azért szerintem lakásban egy lézerrel így is használható, ha elkészül , levideózzuk!

Megamax_puska (1).JPG
Tamásnak küldöm, Megamax tusa ügyben. Ezt olvastad?
zora
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 3322
Csatlakozott: 2018.06.01. 19:54
Kapcsolat:

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: zora »

Sparrow írta: 2020.02.26. 20:38 Olympic 6-osban nekem is eltört kettő is. De azóta nem tapasztaltam. Mindjuk Keserűm nincs, szóval nincs sok alapom beleszólni.
Elgörbült vezerőrúddal találkoztam K-56-osban és .22-es élesben.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

WildBear23 írta: 2020.02.26. 12:52 Üdvözletem!

Milyen alut használtak a CNC-nél?
Üdvözletem!
Al, MG, SI.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

vato írta: 2020.02.26. 13:27árakat kaphatunk?
Igen, csak 1 aludob, 69, alu+rozsdamentes dob 75. Mart markolat +5.
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Thomaster írta: 2020.02.26. 16:51 És elkészült a 3D nyomtatott protó az Előzményben még csak virtuálisan látható markolatból. Ami jó Onestára is, mint látható.


Megamaxgrip1.jpg
Megamaxgrip2.jpg
Megamaxgrip3.jpg

Sajnos a képek nem adják vissza a szinte faerezetű felületet, ami a 3D nyomtatás jellemzője, de szerintem 1. jól néz ki, 2. ad némi felületi érdességet, ezáltal javítja a fogást. Holnap próbálok róla jobb képeket csinálni... a Megamaxon ;)

A nyomtatásért köszönet egy régi fórumtársnak, aki ugyan itt kevéssé aktív... ha engedi, majd felfedem a kilétét 8-) (nem Riggs)
Ebből hegyeket lehet eladni diófából, emberi áron, imádom! Köszönjük Főmérnök Úr!
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Route.66 írta: 2020.02.26. 17:09 Lesz puska proto is?
Az már félig van, tusa 1:1-ben jó, előagyra várunk, de a meglévő is felrakható, csal 10 mm-t tovább kell bontani az ablakot.
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Pentastar írta: 2020.02.26. 17:42 És bírja a tok? Akkor a 4-es dobbal igazán nem kell aggódni a 20,3-as gumikkal!
Az új Megamax annyira túl van méretezve és olyan ötvözetből gyártják, hogy bírja az erősebb töltényeket is. Ma lőttünk vele, ha nem mi gyártanánk, az elég ...ar lenne nekünk! Köszönjük Tamásnak!
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

roland7 írta: 2020.02.26. 17:54 Üdv!
Ezeken talán jobban látszik a felület.
1582735726217_DSC02666.JPG
DSC02664.JPG
DSC02662.JPG
Gratulálok! Sima, csont utánzatú felülettel is mehetne?
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

vato írta: 2020.02.26. 19:14 kíváncsiságból megnéztem a sok száz lövést megélt zoraki r1 GG revkómban is spáterből van a kakasrugú vezető rúd :geek: szóval elvileg nem nagy para, de azért jobb lenne acélból a maximalizmus jegyében:)


IMG_0606.JPG
Megcsináljuk, mint az alumínium dobot, rozsdamentes fogaskoszorúval, de nem fillérekért, amibe egy ilyen spiáter nyomóbak kerül.
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

The Gent írta: 2020.02.26. 20:21 Róland, ez elkepesztően jó lett, onesztamra kumva jó lenne...
Erre írtam, hogy hegyeket fog eladni belőle, nagyon jó, gratulálok!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

The Gent írta: 2020.02.26. 20:25 Béla bátyám, az a fehér színű, hát az nagyon jól néz ki!
És ez? ( lehet, hogy tévedek, de ez szerintem " a nekem kell " kategória " ) Hát még ha végre megkapom az első 100 darab alumíniumdobot a rozsdamentes dobrózsával!
20200226_155234[1].jpg
Pentastar
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2019.10.20. 13:27

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Pentastar »

művek-1 írta: 2020.02.26. 21:51 Az új Megamax annyira túl van méretezve és olyan ötvözetből gyártják, hogy bírja az erősebb töltényeket is. Ma lőttünk vele, ha nem mi gyártanánk, az elég ...ar lenne nekünk! Köszönjük Tamásnak!
Az Onesta RP-t kellett vinnem most, amíg volt! :D Szerintem már abba is "overkill" a 20,3mm. A sima revolverrel viszont nem merek 20,3-al lövöldözni, a 19mm préselt gumi tűnik most jónak. A Megamax is kihagyhatatlan lesz, de otthon a helyzet fokozódik, az asszonynak vagy egy órát magyarázkodhattam az új revolverpuska miatt. :(
Route.66
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2018.06.19. 23:53

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Route.66 »

roland7 írta: 2020.02.26. 17:54 Üdv!
Ezeken talán jobban látszik a felület.
1582735726217_DSC02666.JPG
DSC02664.JPG
DSC02662.JPG
Nagyon mutatós, szép darab gratulálok!
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Nézegetni olyan, mint egy felnőtt újságot tini korunkban! ( véleményem szerint )
Mikor meg akartuk kapni, nem volt rá reális esély, ezek viszont prostituálódtak!
20200226_134236[1].jpg
20200226_134132[1].jpg
20200226_134208[1].jpg
20200226_134220[1].jpg
20200226_155231[1].jpg
Pentastar
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2019.10.20. 13:27

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Pentastar »

művek-1 írta: 2020.02.26. 22:15 Nézegetni olyan, mint egy felnőtt újságot tini korunkban! ( véleményem szerint )
Mikor meg akartuk kapni, nem volt rá reális esély, ezek viszont prostituálódtak!

20200226_134236[1].jpg20200226_134132[1].jpg20200226_134208[1].jpg20200226_134220[1].jpg20200226_155231[1].jpg
A fehér mart markolattal arányosabbnak (is) tűnik!
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Pentastar írta: 2020.02.26. 22:05 Az Onesta RP-t kellett vinnem most, amíg volt! :D Szerintem már abba is "overkill" a 20,3mm. A sima revolverrel viszont nem merek 20,3-al lövöldözni, a 19mm préselt gumi tűnik most jónak. A Megamax is kihagyhatatlan lesz, de otthon a helyzet fokozódik, az asszonynak vagy egy órát magyarázkodhattam az új revolverpuska miatt. :(
Simán elmegy a 20.3 mm ÖNVÉDELMRE, gyakorlásra csak 19.3 mm! Én soha életemben nem nősűltem meg, és így ezek alól a magyarázkodások alól mentesültem. A Revolverpuska, nagyon jó választás volt, kívánom, legyen használva , nagyon sokáig, egészséggel, boldogságban, Ámen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára művek-1 2020.02.26. 22:23-kor.
művek-1

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Pentastar írta: 2020.02.26. 22:17 A fehér mart markolattal arányosabbnak (is) tűnik!
Így, van, az órás képen, végre én is hozzájutottam egy példányhoz, az igazgató segített,imádom!
20200226_155231[1].jpg
Pentastar
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2019.10.20. 13:27

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: Pentastar »

művek-1 írta: 2020.02.26. 22:19 Simán elmegy a 20.3 mm ÖNVÉDELMRE, gyakorlásra csak 19.3 mm! Én soha életemben nem nősűltem meg, és így ezek alól a magyarázkodások alól mentesültem. A Revolverpuska, nagyon jó választás volt, kívánom, legyen használva , nagyon sokáig, egészséggel, boldogságban, Ámen!
Nagyon köszönöm! :) Már ismertem, de jó hogy végre van saját. A mellé beszerzett kettő doboz Ruagból valamivel több mint egy el is ment. Hiba nélkül, pontosan és bivalyerősen üzemel!
művek-1

Re: Megamax markolat

Hozzászólás Szerző: művek-1 »

Pentastar írta: 2020.02.26. 22:35 Nagyon köszönöm! :) Már ismertem, de jó hogy végre van saját. A mellé beszerzett kettő doboz Ruagból valamivel több mint egy el is ment. Hiba nélkül, pontosan és bivalyerősen üzemel!
Imádom, az ilyen beszámolókat, ne legyen igazságom, de sajnos a " nemzetközi helyzet, egyre fokzódik" ,
puska_gumilövrdékes_keserű_onesta_9mmRK_05.jpg
Cajga
Fórumtag
Fórumtag
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2018.08.11. 21:28

Re: Hazai gyártású nem-halálos fegyverek

Hozzászólás Szerző: Cajga »

Sjani86 írta: 2020.02.26. 09:27 Ez brutàl jó, pontosan milyen lövedékkel lőttél?
Ha végeztünk a tesztekkel, leírok mindent részletesen. ;)
Lezárt