OFF topik

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd

The Gent
Veterán
Veterán

Re: OFF topik

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.05.30. 09:17

Fortitu írta:
2019.05.30. 08:07
Gyakorlatilag egy rádióműsor, amit le tudsz tölteni.
Jah, fiatal kolléga már felhomalyositott... A 80'as években a tudósok az jósolták, hogy a jövőben a médiát fogyasztó állítja majd össze magának a Tv, rádió műsort... Akkor jött be a VHS formátum, gyanítom ezt gondolták tovább...
Feketelopor altal megfertozott, revolvermanias, finom , uri modorral megaldott, viszont szociopata, akinek eleg gyorsan eljar a keze...A "keken"El Mariachikent tiszteltek a kedves barataim pld. 42, kukuriku, stb. :lol:

Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kojak » 2019.05.30. 14:24

Mr. Senki írta:
2019.05.30. 07:18
Pont leírtad a lényeget, hogy miért nem engedem be otthonra a sorozatokat. Heroin szerű hatásuk van. Kitalált dolgok, de a függők ezt nem veszik figyelembe. Akár a bagósok, és a drogosok, masszív tagadásban vannak, mert ettől függenek. Ennyi.

Egyébként mostanában a mozifilmek is színvonal alatti, tartalom nélküli cukrozott taknyok. Többségük szanaszét van CGI-ozva, mert amit kitalálnak, az nem létezik. Az emberek kultúrája meg nem létező dolkon alapszik. (kanyarlövés, 450m/s sebességgel közlekedő lövések elől elhajolás, stb... ) Anno kölökként ezeket a fantasy fanokat megmosolyogtuk, mert mindegyik más dimenzióban élt. Realitásérzékük nullához konvergált.
...és mindez az 5 részes Csernobil sorozatból indult ki. Természetesen mindenki tudja hogy az kitalált, függőséget okoz, népbutító dolog tele CGI-vel. Oh wait. :)
A fegyverek hóhérja...

Thomaster
Főmérnök
Főmérnök

Hozzászólás Szerző: Thomaster » 2019.05.30. 14:56

Kojak írta:
2019.05.30. 14:24
...és mindez az 5 részes Csernobil sorozatból indult ki. Természetesen mindenki tudja hogy az kitalált, függőséget okoz, népbutító dolog tele CGI-vel. Oh wait. :)
Kollégák itt beszélgettek a sorozatról, meg a facebookos kommentekről is. Állítólag van hozzá olyan komment, hogy milyen szerencse hogy a valóságban ilyen nem történhet meg...

raid
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: raid » 2019.05.30. 15:17

Thomaster írta:
2019.05.30. 14:56
Kollégák itt beszélgettek a sorozatról, meg a facebookos kommentekről is. Állítólag van hozzá olyan komment, hogy milyen szerencse hogy a valóságban ilyen nem történhet meg...
Nehéz eldönteni ilyenkor, hogy a kommentelő trollkodik vagy komoly. Az utóbbi elég elszomorító.
when-your-friend-says-something-stupid-and-you-have-to-6430934.png

WildBear23
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: WildBear23 » 2019.05.30. 16:00

raid írta:
2019.05.30. 15:17
Nehéz eldönteni ilyenkor, hogy a kommentelő trollkodik vagy komoly. Az utóbbi elég elszomorító.
Bár poénosnak tünik, de simán belefér hogy valaki komolyan gondolja.
Megdöbbentő, hogy milyen buta emberek élnek közöttünk.
Vannak akik komolyan hisznek abban, hogy a Föld lapos, vagy hogy a gyíkemberek köztünk élnek.
A másik csoport az, aki megnéz egy youtube videót egy témáról, és máris szakértőnek tartja magát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WildBear23 2019.05.30. 16:29-kor.

Fortitu
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Fortitu » 2019.05.30. 16:07

WildBear23 írta:
2019.05.30. 16:00
Bár poénosnak tünik, de simán belefér hogy valaki komolyan gondolja.
Megdöbbentő, hogy milyen buta emberek élnek közöttünk.
Vannak akik komolyan hisznek abban, hogy a Föld lapos, vagy hogy a gyíkemberek köztünk élnek.
A másik csoport az, aki megnéz egy youtube videót egy témáról, és máris szakértőnek tartja magát.
(Nem kell messzire menni - itt a fórumunkban is volt, aki nem hitt az egyetemi tankönyvnek, "mert csak".)
Szépen kérlek ne hozd fel ezt a témát. Olyan szépen elbeszélgettünk róla, hogy milyen agyatlan zombi, aki élvezi az audiovizuális művészeteket ;)

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.05.30. 20:46

Fortitu írta:
2019.05.30. 16:07
Szépen kérlek ne hozd fel ezt a témát. Olyan szépen elbeszélgettünk róla, hogy milyen agyatlan zombi, aki élvezi az audiovizuális művészeteket ;)
A sorozatokat "audiovizuális művészeteknek " gondolod?
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".

Fortitu
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Fortitu » 2019.05.30. 21:24

Mr. Senki írta:
2019.05.30. 20:46
A sorozatokat "audiovizuális művészeteknek " gondolod?
Igen, a filmeket is. Vannak rosszabbak és jobbak, de egy összetett világot, történetet, látványt megkomponálni, megalkotni az szerintem művészet. Ahogy regényekből is vannak "ponyvák", vagy "elfajzott művészetek", úgy filmekből is vannak értékesebbek, meg kevésbé azok, de ha egy darab kék vászon művészet, akkor egy Expanse, vagy egy Gran Torino az bizony hiperművészet, és akkor még a populárisabbakat említettem csak.

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.05.30. 21:27

Fortitu írta:
2019.05.30. 21:24
Igen, a filmeket is. Vannak rosszabbak és jobbak, de egy összetett világot, történetet, látványt megkomponálni, megalkotni az szerintem művészet. Ahogy regényekből is vannak "ponyvák", vagy "elfajzott művészetek", úgy filmekből is vannak értékesebbek, meg kevésbé azok, de ha egy darab kék vászon művészet, akkor egy Expanse, vagy egy Gran Torino az bizony hiperművészet, és akkor még a populárisabbakat említettem csak.
Ok, nincs több kérdésem.
Valaha Martin Riggs voltam, de már csak egy Senki vagyok. Annyira senki, hogy még a fegyverem is "ISMERETLEN".

Fortitu
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: Fortitu » 2019.05.30. 21:44

Mr. Senki írta:
2019.05.30. 21:27
Ok, nincs több kérdésem.
Hogy mondjak valami értékesebbet. A Cosmos című minisorozat. Ez egy 13 részes mini dokumentumfilm sorozat, és az egyik legjobb dolognak tartom, amit valaha "filmre" vittek. Szépen végigvisz a tudomány történetén, és hogy jelenleg mit is gondolunk az univerzumról, és hogy milyen végtelenül sokat nem tudunk, vagy nem is sejtünk.
A régit nem láttam, Neil deGrasse Tyson narrálásával újították fel a témát, én azt néztem végig még csak. Marha érdekes kicsit kívülről, kicsit más szemszögből látni az egész életünket, a helyünket a "végtelen" térben és időben és tömegben. Picit látni, hogyan is jutott el idáig a civilizációnk. Ha csak egy sorozatnak adsz esélyt, akkor legyen ez az. IMDB pontszám: 9,3/10.
Amúgy nem akarlak meggyőzni, nem nézlek hülyének se, meg semmi ilyesmi, ha neked ezek az elveid, ám legyen, nem ártasz ezzel senkinek, és legalább tényleg több időd jut a családra : )

Zárásként pedig ez a híres kép, pale blue dot, azaz halvány kék pont, egy fotó a bolygónkról:

Kép

Forrás: https://hu.wikipedia.org/wiki/Halv%C3%A ... p%C3%B6tty

1996. május 11-én egy beszédében Sagan megosztotta a fényképpel kapcsolatos mélyebb gondolatait:[5][15]
„Nézzenek ismét arra a pontra. Az itt van. Az otthonunk. Azok mi vagyunk. Ott van mindenki, akit szeretnek, mindenki, akit ismernek, mindenki, akiről valaha hallottak, az összes emberi lény, aki létezett. Az összes örömünk és szenvedésünk, vallások, ideológiák és gazdasági dogmák ezreinek magabiztossága, minden vadász és növényevő, minden hős és gyáva, minden civilizáció alkotója és lerombolója, minden király és paraszt, minden szerelmes fiatal, minden apa és anya, reménnyel teli gyermek, feltaláló és felfedező, minden erkölcs oktatója, minden korrupt politikus, minden „szupersztár”, minden „legfőbb vezér”, fajunk történelmének összes szentje és bűnös személye ott élt - azon a porszemcsén a napsugárban függve.

A Föld csak egy nagyon apró színpad a hatalmas kozmikus arénában. Gondoljanak a folyókat megtöltő vérre, melyet a tábornokok és császárok ontottak ki dicsőségben és diadalban, hogy ők lehessenek a pillanatnyi urai eme pont töredékének. Gondoljanak a végtelen kegyetlenségekre, amit a pont egyik oldalának lakosai okoztak a másik sarok tőlük alig különböző lakosainak, hogy milyen gyakoriak a félreértések, hogy mennyire erős a gyilkolási vágy, hogy mennyire heves a gyűlölet.

Az alakoskodás, az elképzelt önnön fontosságunk, a lázálom, hogy valamiféle kiemelt helyünk van a Világegyetemben, mindez kérdőre vonható ennek a fakó fénynek tükrében. Bolygónk egy magányos pötty a mindent körülölelő kozmikus sötétségben. Az ismeretlen homályában, mindezen hatalmas térben, semmi utalás nincsen arra, hogy valahonnan segítség érkezhet, ami megmentene minket önmagunktól.

Jelenleg a Föld az egyetlen, mely képes szállást adni az életnek. Semmi más nincsen, legalábbis a közeljövőben, ahova fajunk áttelepülhet. Látogatni, igen. Letelepedni, még nem. Szeretik vagy sem, ebben a pillanatban a Föld az a tér, ahol helyt kell állnunk.
Úgy tartják, hogy a csillagászat alázatosságra nevelő és jellemfejlesztő tapasztalat. Talán nincsen jobb mód bemutatni az emberi beképzeltség ostoba mivoltát, mint ez a távoli kép az apró világunkról. Számomra ez kiemeli annak felelősségét, hogy kedvesebben bánjunk a másikkal, hogy megtartsuk és ápoljuk eme halványkék pöttyöt, az egyedüli otthonunkat, melyet valaha ismertünk.”

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.02. 15:11

A Labradar-saga folytatása.
Kimentünk ma Thomaster kollégával Verőcére kicsit méregetni, és elkészíteni a Labradar videóját amit elküld a gyártónak.

Próbáltuk Revelge 14M-el - semmi. Lőttünk .22-essel, semmi. Utána 7,65-ös - azzal sem semmi. 9x19-el csak azért nem lőttünk, mert addigra felzabálta az összes nálunk lévő elemet.
Mindegyik fegyverből legalább 5 lövést leadtunk - a 15 lövésből semmit sem érzékelt. Az a kevés is amit tudott, azt is elfelejtette mostanra.
Ez egész konkrétan műszaki hibás darab, mostanra láthatóan már elég súlyosan.

Szerencsére ott volt a pontatlannak kikiáltott "százdolláros" chrony is, azzal sikerült minden nálunk lévő cuccot megmérni, amit akartunk. Tény: ha tűzött a nap, akkor bizony már nem ugyanazt mérte, de akkor viszont következetesen nem ugyanazt., csodálkoztam is hogy lett hirtelen 380 joule-os a 48M, de szerencsére hol felhős volt az idő hol sütött a nap, árnyékban ugyan azt mérte mindenről.

sodoma
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: sodoma » 2019.06.02. 15:31

TotoHU írta:
2019.06.02. 15:11
A Labradar-saga folytatása.
Kimentünk ma Thomaster kollégával Verőcére kicsit méregetni, és elkészíteni a Labradar videóját amit elküld a gyártónak.

Próbáltuk Revelge 14M-el - semmi. Lőttünk .22-essel, semmi. Utána 7,65-ös - azzal sem semmi. 9x19-el csak azért nem lőttünk, mert addigra felzabálta az összes nálunk lévő elemet.
Mindegyik fegyverből legalább 5 lövést leadtunk - a 15 lövésből semmit sem érzékelt. Az a kevés is amit tudott, azt is elfelejtette mostanra.
Ez egész konkrétan műszaki hibás darab, mostanra láthatóan már elég súlyosan.

Szerencsére ott volt a pontatlannak kikiáltott "százdolláros" chrony is, azzal sikerült minden nálunk lévő cuccot megmérni, amit akartunk. Tény: ha tűzött a nap, akkor bizony már nem ugyanazt mérte, de akkor viszont következetesen nem ugyanazt., csodálkoztam is hogy lett hirtelen 380 joule-os a 48M, de szerencsére hol felhős volt az idő hol sütött a nap, árnyékban ugyan azt mérte mindenről.
elég soká tartott mire kiderült! Thomaster kartács végtelen türelme nagyra becsülendő, de a gyártónak meg lófax a fülébe ha nem cseréli/javítja

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.02. 16:56

sodoma írta:
2019.06.02. 15:31
elég soká tartott mire kiderült! Thomaster kartács végtelen türelme nagyra becsülendő, de a gyártónak meg lófax a fülébe ha nem cseréli/javítja
Ha figyelted a Dallas alakulását, kb április végén még valamit méregetett, amikor éppen kedve szottyant rá, akkor bélyegezte Thomaster hisztis dívának.
Most viszont konkrétan egy rakás sz@rkupac volt, és erről videó is készült amit rövidesen fellövünk a youtube-ra, és egy kedves kis levél kíséretében megkapja a linket a gyártó. Ha nem cseréli ki, akkor örökre kint marad egy videó a youtube-on, hogy a Labradar egy rakás fos.
Persze valszeg nem ad bizakodásra okot, hogy a Youtube konkrétan tele van Labradar probléma videókkal, sőt egy 42 ezres megtekintésű "Labradar sucks" nevű videó is kint van.
Úgy tűnik többeknek van vele problémája, ez estetben könnyen lehet hogy ez az eszköz egy kib@szott nagy átverés, csak nem értem hogy engedik forgalmazni valamit ami ilyen nagy számban használhatatlan sz@r??

sodoma
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: sodoma » 2019.06.02. 17:03

TotoHU írta:
2019.06.02. 16:56
Ha figyelted a Dallas alakulását, kb április végén még valamit méregetett, amikor éppen kedve szottyant rá, akkor bélyegezte Thomaster hisztis dívának.
Most viszont konkrétan egy rakás sz@rkupac volt, és erről videó is készült amit rövidesen fellövünk a youtube-ra, és egy kedves kis levél kíséretében megkapja a linket a gyártó. Ha nem cseréli ki, akkor örökre kint marad egy videó a youtube-on, hogy a Labradar egy rakás fos.
Persze valszeg nem ad bizakodásra okot, hogy a Youtube konkrétan tele van Labradar probléma videókkal, sőt egy 42 ezres megtekintésű "Labradar sucks" nevű videó is kint van.
Úgy tűnik többeknek van vele problémája, ez estetben könnyen lehet hogy ez az eszköz egy kib@szott nagy átverés, csak nem értem hogy engedik forgalmazni valamit ami ilyen nagy számban használhatatlan sz@r??
szemelyesen is lattam h mit cumizott vele. ja anjukpitsajat a gyartonak! csak van ra vmi garancia

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Re: Fegyverfotózás (saját fotók)

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.03. 13:08

Kojak írta:
2019.06.03. 12:59
Egy új szerelem.
Egyszer majd lesz róla napfényes szabadtéri fotó is.
61984105_409549126292148_4197924309538177024_n.jpg
62034730_2523238674354969_5759214212341563392_n.jpg
Ő is herélt kakas? Vagy még várja, hogy kasztráljátok?

Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kojak » 2019.06.03. 13:35

Ő jelenleg hatástalanított, de egy gyártási engedéllyel rendelkező cég talán majd gyárt belőle B7-est (ha sikerül félautomatásítani).
A fegyverek hóhérja...

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.03. 13:36

Kojak írta:
2019.06.03. 13:35
Ő jelenleg hatástalanított, de egy gyártási engedéllyel rendelkező cég talán majd gyárt belőle B7-est (ha sikerül félautomatásítani).
Ez jó hír! Nem ismertem ezt a fegyvert korábban, de most olvastam róla, hogy nagyon kevés példány maradt fent, mert a jugó háború után ezeket a szükség-fegyvereket megsemmisítették. Egyszóval igazi ritkaság...

Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kojak » 2019.06.03. 15:26

TotoHU írta:
2019.06.03. 13:36
Egyszóval igazi ritkaság...
Műszakilag viszont nem nagy durranás, lényegében egy átdolgozott Sten MkII. Nyitott zárpozícióból tüzel, biztosító nem igazán van rajta, csak sorozatlövésre képes. UZI tárakat eszi. Ettől függetlenül tetszik.
A fegyverek hóhérja...

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.03. 15:56

Kojak írta:
2019.06.03. 15:26
Műszakilag viszont nem nagy durranás, lényegében egy átdolgozott Sten MkII. Nyitott zárpozícióból tüzel, biztosító nem igazán van rajta, csak sorozatlövésre képes. UZI tárakat eszi. Ettől függetlenül tetszik.
OFF
De ha belegondolsz, érthető. Wiki szerint az embargó ideje alatt keresték, hogyan lehet a legolcsóbban a legnagyobb számban kézifegyvereket előállítani. Nyilván ez nem alkalmas ugyan azokra a feladatokra mint egy AK, de a Wikipédia szerint "insurgency weapon"-nak szánták, vonalak mögötti gerillaháborúra. Arra tökéletes, primitív szerkezet, nem kell a működtetéséhez komoly kiképzés, katonai konvojt erdőszélről jól megsorozni majd felszívódni, vagy ellenőrző pontokon rajtaütni, ezekre alkalmas. Horvátország területének bő 30%-a meg volt szállva akkor, ne feledjük.

ON

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.03. 18:58

Mr. Senki írta:
2019.06.03. 18:48
Cukiságok egyrakáson.

Cuki EDC szet... 😃

IMG_20190603_120545.jpg
Nekem a Zbrojovka mellől hiányzik az MSZMP tagkönyv, meg a laposüveg:-)
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.
Valamint kedvelem, ha GENERALFELDMARSCHALL-nak szólítanak.

Kojak
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kojak » 2019.06.03. 19:38

TotoHU írta:
2019.06.03. 15:56
OFF
De ha belegondolsz, érthető. Wiki szerint az embargó ideje alatt keresték, hogyan lehet a legolcsóbban a legnagyobb számban kézifegyvereket előállítani.
ON
Persze, nincs is vele problémám. :)
Abban sem vagyok biztos hogy nem a gombhoz varrták a kabátot, vagyis nem szereztek valahonnan egy szállítmány UZI tárat, és ahhoz tervezték a fegyvert.
A fegyverek hóhérja...

swordmanus
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: swordmanus » 2019.06.05. 18:28

Lézergravírozó ügyben kérnék tanácsot.
Műanyagot (feketét) szeretnék gravírozni. Helyi mester ezresért csinál egyet, szóval ahogy nézem, olyan 30 db-nál visszajönne egy gép ára, és bizony itt több darabról lenne szó.
Aki konyít hozzá, mesélje már el, hogy mi a különbség az 1000, a 2000 és a 3000mW közt. Márhogy értem, hogy a nagyobb erősebb, de nekem lehet elég lenne az ezres is...
Ha kapok linket, azt is megköszönöm!

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.05. 18:44

swordmanus írta:
2019.06.05. 18:28
Lézergravírozó ügyben kérnék tanácsot.
Műanyagot (feketét) szeretnék gravírozni. Helyi mester ezresért csinál egyet, szóval ahogy nézem, olyan 30 db-nál visszajönne egy gép ára, és bizony itt több darabról lenne szó.
Aki konyít hozzá, mesélje már el, hogy mi a különbség az 1000, a 2000 és a 3000mW közt. Márhogy értem, hogy a nagyobb erősebb, de nekem lehet elég lenne az ezres is...
Ha kapok linket, azt is megköszönöm!
Hol lehet kapni 30e Ft-ért lézergravírozó gépet????

swordmanus
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: swordmanus » 2019.06.05. 20:15

Mr. Senki írta:
2019.06.05. 18:44
Aliexpressz. A 3000mW-s kisgép (ami nekem bővenjó) 86-110 USD közt mozog. Az 1000 mW viszont ötvenpár akár.

G.D
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: G.D » 2019.06.06. 09:57

"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.06. 10:40

Les sanglots longs
Des violons
De l’automne
Blessent mon coeur
D’une langueur
Monotone
Miheztartás végett: küldetéstudatos fasisztoid che guevara, Panzerkommander, erkölcsileg nulla.

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.06. 12:25

gvass1 írta:
2019.06.06. 10:40
Les sanglots longs
Des violons
De l’automne
Blessent mon coeur
D’une langueur
Monotone
Cool 👍
Feketelopor altal megfertozott, revolvermanias, finom , uri modorral megaldott, viszont szociopata, akinek eleg gyorsan eljar a keze...A "keken"El Mariachikent tiszteltek a kedves barataim pld. 42, kukuriku, stb. :lol:

RatRace
Kereskedő
Kereskedő

Hozzászólás Szerző: RatRace » 2019.06.06. 18:03

gvass1 írta:
2019.06.06. 10:40
Les sanglots longs
Des violons
De l’automne
Blessent mon coeur
D’une langueur
Monotone
Hát igen,D-Day. 75. évforduló.
" Több mint 550000000 fegyver van forgalomban a világon. Azaz minden 12.-ik emberre jut egy fegyver.
És a többi 11?
Azt fel kell fegyverezni!"

ZOLKET
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: ZOLKET » 2019.06.07. 18:58

Mr. Senki írta:
2019.06.05. 18:44
https://geek.wish.com/search/laser%20en ... rce=search

https://www.youtube.com/watch?v=_-45JgW4S0Y
Az a legszomorúbb, ha a Tiszavirágnak rossz napja van.
Nagyon sajnálatos, ha a tehetségtelenség szorgalommal párosul.

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.07. 22:04

Köszi a tippet!

Monjuk a nyomtatóm pillanatok alatt átalakítható gravírozóvá. Csak a fej kell. Utána már mindent is tud gravírozni.

Dönci62
Veterán
Veterán

Re: Légfegyverek, flóbert fegyverek, startpatronos céllövő fegyverek

Hozzászólás Szerző: Dönci62 » 2019.06.12. 13:09

The Gent írta:
2019.06.12. 10:34
Hát Dacia-t biztosan nem vennék... 😮( sorry, de Kumva meleg van itt az irodában, az ígért mobil klíma meg még a boltban van..)
Nekem a sportfegyverem Alfa Luger 9x19 mm... Akár a drágább lőszer kivaltasara, gyakorlásra is jó lenne, most keresem az indokot magamnak, hogy kell egy ilyen...
" Hát Dacia-t biztosan nem vennék... "
Oszt ménem? Má megin egy előítélet 0 személyes tapasztalattal.
Oszt közbe meg vagyon a gagyi Alfa, nem pedig a "Danvesszon", vagy a "Szmitendvesszon", hogy más ismertebb, elitebb márkáról már ne is tegyek említést! :lol: :lol:

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.12. 20:46

Dönci62 írta:
2019.06.12. 13:09
Oszt közbe meg vagyon a gagyi Alfa, nem pedig a "Danvesszon", vagy a "Szmitendvesszon", hogy más ismertebb, elitebb márkáról már ne is tegyek említést! :lol: :lol:
Egyébként a Duster nekem is böki a csőröm. Jó adottságai vannak, és amire nekem kellene, elég a tudása. A fika hegyeket eddig olyanok mondták akiknek nincs ilyen autójuk, és az sem konkrétan valamilyen problémát fogalmaztak meg, hanem csak általánosan bántották a Dacia márkát. Mert csak.

Értem az ő hozzáállásukat is, mert azért az nem hangzik jól a: "francia tervezés, román megvalósításban." Ez az eddigi tapasztalatok alapján egyenként is elég volt egy komplett márka lehúzására a klozeton... Lásd renault bizonyos modelljei, Citröen bizonyos modelljei, Peugeot komplett szériái sorban... A régi Dacia TX-TLX meg maga volt a szarkupacok királya! Anno a Családomban volt ilyen. Vásárlás után az első útja egy nagy szervízbe vezetett, ahol gyakorlatilag újra összeszerelték az autót. Utána elmentünk vele sátras utánfutóval olaszországba, és ott tettünk egy 4000km-es karikát. Az autó eladásig (9 évig) működött, lefutott 173 000km-t. Ezalatt hűtőt, féket, kuplugot, és a futómű egy részét kellett cserélni. (gumi alkatrészeket főleg.) Szóval a Dacia 1310 TX nem volt rossz konstrukció, csak rendesen össze kellett szerelni. Voltak is erre specialisták, csak sajnálták az emberek az autó árának 20%-át kifizetni a rendes összeszerelésért.

TurboP
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TurboP » 2019.06.14. 12:30

Nah így kell kb. 300-ft-ért börtönbe kerülni.

https://index.hu/belfold/2019/06/14/pec ... or_itelet/
"Az élet olyan mint a tyúklétra: rövid és sza.os!"

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.14. 18:43

Mr. Senki írta:
2019.06.12. 20:46
Egyébként a Duster nekem is böki a csőröm. Jó adottságai vannak, és amire nekem kellene, elég a tudása. A fika hegyeket eddig olyanok mondták akiknek nincs ilyen autójuk, és az sem konkrétan valamilyen problémát fogalmaztak meg, hanem csak általánosan bántották a Dacia márkát. Mert csak.
Dacia Duster: elég jókat írnak róla a Népítéleten. Már nem azok akik fikázzák, hanem akik ténylegesen használják is.
29 véleményből 4 csillag, 8,4 pont a 10-ből - ez szerintem egyáltalán nem rossz. Sőt! Ja, és nyilván van jobb - de mennyiért?

https://nepitelet.hu/autok/dacia/duster_2010/

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.14. 18:52

TotoHU írta:
2019.06.14. 18:43
Dacia Duster: elég jókat írnak róla a Népítéleten. Már nem azok akik fikázzák, hanem akik ténylegesen használják is.
29 véleményből 4 csillag, 8,4 pont a 10-ből - ez szerintem egyáltalán nem rossz. Sőt! Ja, és nyilván van jobb - de mennyiért?

https://nepitelet.hu/autok/dacia/duster_2010/
Larifari... Akkor is a Vitara a jobb vétel, majd 10 év múlva nézzük meg, hogy mit tud akkor 10 évesen a duster.

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.14. 19:06

The Gent írta:
2019.06.14. 18:52
Larifari... Akkor is a Vitara a jobb vétel, majd 10 év múlva nézzük meg, hogy mit tud akkor 10 évesen a duster.
2010 óta gyártják.
Amúgy leszarom ki mit vesz, semmilyen terepjáró vásárlását sem terveztem. Nyilván van márka preferencia, kinek mi áll közelebb a szívéhez (meg a pénztárcájához), és nyilván mindenkinek az a legjobb autó, amilyen neki is éppen van. A fegyverekkel ugyan ez a helyzet. 8-)

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.14. 19:15

TotoHU írta:
2019.06.14. 19:06
2010 óta gyártják.
Amúgy leszarom ki mit vesz, semmilyen terepjáró vásárlását sem terveztem. Nyilván van márka preferencia, kinek mi áll közelebb a szívéhez (meg a pénztárcájához), és nyilván mindenkinek az a legjobb autó, amilyen neki is éppen van. A fegyverekkel ugyan ez a helyzet. 8-)
A Dustert nem sorolnám a terepjárókhoz. Formailag az, de nem igazán arra termett...

Viszont az 1.6 szívó benzin motor valószínűleg sokat fog bírni, illetve nem sok dolog tud benne tönkremenni. Pláne, hogy egy kb 20 éve gyártott motor típus van benne.

Tény, hogy nem egy erőgép. A 100ló körüli erőforrás azért nem fogja reptetni ezt a méretű kasznit. Fogyasztásban sem lesz kimagasló. Ehhez a mérethez már egy 2L-es szívó erőforrás kellene.

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.14. 20:24

Mr. Senki írta:
2019.06.14. 19:15
A Dustert nem sorolnám a terepjárókhoz. Formailag az, de nem igazán arra termett...

Viszont az 1.6 szívó benzin motor valószínűleg sokat fog bírni, illetve nem sok dolog tud benne tönkremenni. Pláne, hogy egy kb 20 éve gyártott motor típus van benne.

Tény, hogy nem egy erőgép. A 100ló körüli erőforrás azért nem fogja reptetni ezt a méretű kasznit. Fogyasztásban sem lesz kimagasló. Ehhez a mérethez már egy 2L-es szívó erőforrás kellene.
Persze, hogy nem terepjaro, SUV vagy crossover a besorolása, mára annyira népszerű lett, hogy divat lett utálni... Nekem tetszik, persze ha 20-30 éves lennék,akkor inkább valamilyen sportkocsit kultivalnek, mint ahogy volt GTI-m, Porsche 924-m is annak idején. A SUV inkább vén faszoknak, meg gazdagabb háziasszonyoknak "való", sztem... Most divatból, majdnem mindenki ilyennel szeretne furikazni. Az új, 2015 - os Vitara baszottul el lett találva formailag, az 1.6-os motorral elpusztíthatatlan, kultikus és a vágy tárgya lett, de mára a turbó motorok, meg a jócskán megemelkedett árak miatt, sokat vesztett a népszerűsegebol...

zora
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: zora » 2019.06.14. 20:48

A SUV az jó. Magas, pakolható és ha nem a fapados verziót választják, az összkerékhajtás néha jól tud jönni. Nekem pl munkához tökéletes, odaérek hóesésben is, de mégsem egy vérbeli terepjárót kell tankolni. Család is elfér kutyástól, de nem egy kombiban ülök a "földön". Találkoztam Duster és Vitara userekkel is, és mindkét táborban van aki dícséri, van aki szidja a sajátját. Tetszik vagy sem, ezek olcsóbb kategóriájú autók. Egy 17 éves Xtrailt nyúzok, nem biztos hogy lecserélném egy Vitára vagy Dusterre.

belatibi
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: belatibi » 2019.06.14. 21:15

Dönci62 írta:
2019.06.12. 13:09
Előző munkahelyemen megjelenésekor, talán 2006-ban vettünk egy Logan 1,5 dci-t. Akkor csak 68Le-s kivitelben létezett ezzel a motorral. Anyagbeszerző autó lett, helyben szaladgálós illetve a fészkesfővárosba járós (autópálya oda-vissza 170km). Az igaz, hogy nem volt rakéta, de nagyjából 5,5-6 literrel eljárt és simán bírta a 130-140-es utazót. Jelenleg már több mint 600 ezer km van benne. Kb 3 éve, ahogy szoktuk mondani, az ül bele, aki a legközelebb áll hozzá, tehát nem csak egy-két személy hajtja. Fél év után lötyögött pár cm-ert a vezető ülés minden irányba - azóta is. A szürke műanyag műszerfal borítás karcos, elhasznált lett kb 2 év alatt. Az ajtó olyan "wartburgos" hanggal csukódik az elejétől. De! A kopó alkatrészeken és a folyadékokon valamint a már 4 esedékes vezérléscserén kívül, még nem kellett rákölteni... Nem rohad, pedig szabad ég alatt áll folyamatosan. Márkaszervíz szervizelte végig, onnan is vettük. Megjelenése után egy vagy két évvel jött ki ennek a motornak a nyolcvan valahány lóerős változata, a szerviz szerint azzal már bőven van gond.

TurboP
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TurboP » 2019.06.15. 12:34

Pedig 4 kerékhajtással jól boldogul terepen, nagyon sok erdészet használja, és vadász ismerősömnek is van. teljesen meg van vele elégedve.
Mr. Senki írta: A Dustert nem sorolnám a terepjárókhoz. Formailag az, de nem igazán arra termett...

"Az élet olyan mint a tyúklétra: rövid és sza.os!"

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.15. 14:29

TurboP írta:
2019.06.15. 12:34
Pedig 4 kerékhajtással jól boldogul terepen, nagyon sok erdészet használja, és vadász ismerősömnek is van. teljesen meg van vele elégedve.
1.6 benya / 1.5 DCI erőforrással, rendes felező nélkül?

Ok, azt aláírom, jobban a terepjáró képességei mint egy átlag járgánynak, de nem annyira terepjáró. Komolyabb bevetésen elvérezne.

Viszont egy átlagember szükségleteit bőséggel kiszolgálja.

The Gent
Veterán
Veterán

Re: Moderáció - óhaj, sóhaj, hasfájás

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.16. 17:35

gvass1 írta:
2019.06.16. 07:21
de hát ez ki is van irva minden hsz-emre, lásd alul. Minek huzod fel magad rajta?
Nézd, ez a nagyság átka, ha egy nulla lennél, az ilyen farokjanik sem b@szogatnanak...😉
Ez kb. olyan, mint aki kinyirta Lennont, hogy híres legyen ez által, én gáz kamrába küldtem volna,egyébként.
Szerintem, csak azért csinálta itt a palavert, hogy Téged tudjon "kicsit" cseszegetni, valami régi ügy miatt... Magyarán, valami régi "rajongod" lehetett, új nickneven...

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.16. 17:43

Mr. Senki írta:
2019.06.15. 14:29
1.6 benya / 1.5 DCI erőforrással, rendes felező nélkül?

Ok, azt aláírom, jobban a terepjáró képességei mint egy átlag járgánynak, de nem annyira terepjáró. Komolyabb bevetésen elvérezne.

Viszont egy átlagember szükségleteit bőséggel kiszolgálja.
Mi a véleményed arról a budos lábú discopatkanyrol, aki vidion azzal fenyegetőzött, hogy az első embert aki
szembe jön vele az utcán, azt megkeseli?retekklubon mutatták...

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.16. 17:59

The Gent írta:
2019.06.16. 17:43
Mi a véleményed arról a budos lábú discopatkanyrol, aki vidion azzal fenyegetőzött, hogy az első embert aki
szembe jön vele az utcán, azt megkeseli?retekklubon mutatták...
Pszichiátriai eset. A többi már csak indulat lenne, ezért nem írom le. Persze lehetne írni az ilyennél, hogy hogyan lehetne kivonni a forgalomból, de fölösleges. Az ilyennel az a baj, hogy előzmény nélkül, logikátlanul cselekszik. Ergo lépéselőnyben van, lehetetlen kivédeni az ilyen támadást. Biztosan lesz belőle sérülés. Az már más kérdés, hogy milyen sérülés, és van e utána lehetőség a védekezésre. Ha van, akkor lehetőleg úgy kell az ilyet harcképtelwnné tenni, hogy tudja megismételni a cselekményét. Nem momdom, hogy meg kell egyből ölni, de ki kell nullázni. Ha van rá lehetőség.

Inkább az a kérdés, hogy akkor mi van, ha valaki nem áldozata, hanem szemtanúja az eseménynek? Elpucol, és mossa kezeit, vagy kivonja a férget a forgalomból, és utána 2 évig tárgyalásra jár, esetleg ezt az időt előzetben is tölti... Felmerül az erkölcs kontra logika ellentéte. Logikailag el kell pucolni. Erkölcsileg segíteni kell, hogy ne tudjon tovább szurkálni.

Megjegyzem az ilyenre egy mezei gázdezodor is elég lehet.

gvass1
Kereskedő
Kereskedő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gvass1 » 2019.06.16. 18:07

The Gent írta:
2019.06.16. 17:35

Szerintem, csak azért csinálta itt a palavert, hogy Téged tudjon "kicsit" cseszegetni, valami régi ügy miatt... Magyarán, valami régi "rajongod" lehetett, új nickneven...
nyilván régi sérelmet "torolt meg", hiszen irta is:

"mindenkit lekezelsz a videóid alatt, egy forintot nem érsz "

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.16. 18:45

The Gent írta:
2019.06.16. 17:35
Nézd, ez a nagyság átka, ha egy nulla lennél, az ilyen farokjanik sem b@szogatnanak...😉
Ez kb. olyan, mint aki kinyirta Lennont, hogy híres legyen ez által, én gáz kamrába küldtem volna,egyébként.
Az ilyenekből pokolian hosszú a lista. 😃

A legegyszerűbb ignorálni ezeket. Első menetben kapja meg a szakszerű választ a kérdésre, még akkornis, ha az égbekiáltó baromság. Elvégre ez egy szakfórum, erre való. Ha ezek után értetlen pichagyümölcs, akkor meg elefántszart a fejére, és hagyni elrohadni alatta. Ha meg hisztizik, a Modik iktatják.

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.16. 22:26

Mr. Senki írta:
2019.06.16. 18:45
Az ilyenekből pokolian hosszú a lista. 😃

A legegyszerűbb ignorálni ezeket. Első menetben kapja meg a szakszerű választ a kérdésre, még akkornis, ha az égbekiáltó baromság. Elvégre ez egy szakfórum, erre való. Ha ezek után értetlen pichagyümölcs, akkor meg elefántszart a fejére, és hagyni elrohadni alatta. Ha meg hisztizik, a Modik iktatják.
Hát jah... De én inkább úgy gondolom, hogy nem kell ide a fokozatosság, hanem addig lőni, amíg mozog...

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.17. 06:33

The Gent írta:
2019.06.16. 22:26
Hát jah... De én inkább úgy gondolom, hogy nem kell ide a fokozatosság, hanem addig lőni, amíg mozog...
Ezt egy Sztálin nevű krapek már véghez vitte, és nem volt annyira okos dolog. Szerintem az "agyonlövés" előtt mindenkinek jár a lehetőség, hogy jobb belátásra térjen.

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.17. 08:07

Mr. Senki írta:
2019.06.17. 06:33
Ezt egy Sztálin nevű krapek már véghez vitte, és nem volt annyira okos dolog. Szerintem az "agyonlövés" előtt mindenkinek jár a lehetőség, hogy jobb belátásra térjen.
Túlzott liberalizmus... Persze gyereket és
nőt nem szabad bántani, de a többi aljas , irigy, suttyó, veszett patkány mehet a levesbe.A" Politikai Correctseg", a legnagyobb , legkarosabb bullshit amit kitalált magának a nyugati társadalom, szerintem...

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.17. 08:10

Mr. Senki írta:
2019.06.16. 17:59
Pszichiátriai eset. A többi már csak indulat lenne, ezért nem írom le. Persze lehetne írni az ilyennél, hogy hogyan lehetne kivonni a forgalomból, de fölösleges. Az ilyennel az a baj, hogy előzmény nélkül, logikátlanul cselekszik. Ergo lépéselőnyben van, lehetetlen kivédeni az ilyen támadást. Biztosan lesz belőle sérülés. Az már más kérdés, hogy milyen sérülés, és van e utána lehetőség a védekezésre. Ha van, akkor lehetőleg úgy kell az ilyet harcképtelwnné tenni, hogy tudja megismételni a cselekményét. Nem momdom, hogy meg kell egyből ölni, de ki kell nullázni. Ha van rá lehetőség.

Inkább az a kérdés, hogy akkor mi van, ha valaki nem áldozata, hanem szemtanúja az eseménynek? Elpucol, és mossa kezeit, vagy kivonja a férget a forgalomból, és utána 2 évig tárgyalásra jár, esetleg ezt az időt előzetben is tölti... Felmerül az erkölcs kontra logika ellentéte. Logikailag el kell pucolni. Erkölcsileg segíteni kell, hogy ne tudjon tovább szurkálni.

Megjegyzem az ilyenre egy mezei gázdezodor is elég lehet.
Köszönöm a válaszod!

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.17. 10:54

The Gent írta:
2019.06.17. 08:07
nőt nem szabad bántani, de a többi aljas , irigy, suttyó, veszett patkány mehet a levesbe.A" Politikai Correctseg", a legnagyobb , legkarosabb bullshit amit kitalált magának a nyugati társadalom, szerintem...
Ez az elmélet tetszetős, aki a vélt többség érdekeit sérti, menjek a levesbe, kész, ennyi.
A kérdés az hogy ki dönti el hogy mivel kapcsolatban hol a határ, és miért milyen büntetés jár? Mert aztán nehogy meglepetés érjen minket, és a végén mi térdeljünk a meszesgödör szélén, és mi menjünk a levesbe... Hiszen mondjuk valaki vagy valakik eldöntötték hogy veszett patkányok vagyunk, akik mindenféle társadalomra veszélyes tárgyakat babusgatnak, igazi retkek akik nem átallanak akár katonai kailberű fegyvereket tartani otthon, amivel az állam és a nép érdekeit veszélyeztethetik, ezért a föld alatt a helyünk. Ha ezt harsogja a tévé és a rádió pár hónapig, a többség már el is fogja hinni hogy mi a helyzet, és ujjongva fogja követelni hogy gyorsan rendezzenek le minket.

Na, ez a gyors, látványos és brutális megoldásokban a bukkanó. Hogy igen könnyű a pacikuki másik oldalára kerülni, és velünk is gyorsan és brutálisan bánhatnak el.
Így mennek ezek a dolgok.

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.17. 11:50

TotoHU írta:
2019.06.17. 10:54
Ez az elmélet tetszetős, aki a vélt többség érdekeit sérti, menjek a levesbe, kész, ennyi.
A kérdés az hogy ki dönti el hogy mivel kapcsolatban hol a határ, és miért milyen büntetés jár? Mert aztán nehogy meglepetés érjen minket, és a végén mi térdeljünk a meszesgödör szélén, és mi menjünk a levesbe... Hiszen mondjuk valaki vagy valakik eldöntötték hogy veszett patkányok vagyunk, akik mindenféle társadalomra veszélyes tárgyakat babusgatnak, igazi retkek akik nem átallanak akár katonai kailberű fegyvereket tartani otthon, amivel az állam és a nép érdekeit veszélyeztethetik, ezért a föld alatt a helyünk. Ha ezt harsogja a tévé és a rádió pár hónapig, a többség már el is fogja hinni hogy mi a helyzet, és ujjongva fogja követelni hogy gyorsan rendezzenek le minket.

Na, ez a gyors, látványos és brutális megoldásokban a bukkanó. Hogy igen könnyű a pacikuki másik oldalára kerülni, és velünk is gyorsan és brutálisan bánhatnak el.
+1!

swordmanus
Veterán
Veterán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: swordmanus » 2019.06.17. 12:01

The Gent írta:
2019.06.17. 08:07
Gyerek, meg nő... Ma reggeli toboztolvaj fogás... Jelzett a "kamerarendszer". Magyarul szólt a szomszéd, akivel előre megbeszéltük, hogy most indultak ki lopni, egy kényelmes fél óra múlva lehet egy szép tettenérés. Merthogy előtte a helyi közeggel azt egyeztettük, hogy semmi se ér semmitse, de egy jó tettenéréssel már tudnak mit kezdeni. Hát nanáhogy most volt váltásuk, nem értek rá, stb. Szerencsére a közteresek ráértek. Egyszerre mentünk kb, két irányból. Mire kiértem, már le is kapcsoltak egy nénit két 12 alatti kisgyerekkel. Pont annyit tudnak lopni, mint egy felnőtt, ha nem többet. Mivel pénteken már egy nagy adag zsákot, vödröt lekapcsoltam tőlük, és fogy az eszközük (akkor nem találkoztam senkivel, csak a cuccal), így csak egy fületlen vödrük volt meg egy nagy nejlonszatyruk. persze púpozva. A gyerekekre tekintettel helyszíni csekk nem lett, nagy ejnyebejnye meg zsákmányelkobzás azonnal. No, mentünk tovább, mert akit mondtak, az még nem volt meg. Meg volt a nagy beijesztés, hogy körbe van kamerázva az erdő, és láttam őket már reggel! Rögtön kérdeztem is, hogy a többiek? Tagadták, hogy ááá, nincs más. 50 méterrel odébb meglett, megpakolva kullogott már vissza. :-D Nekik is elő lett adva a kamerás sztori, és kiderült, hogy az egyik elkövetőé voltak a múltkori zsákok, még majdnem reklamált is. :-D Szerintem kezdik elhinni, és remélhetőleg leakadnak az erdőmről. Pár éve is ez volt a megfejtés, csak akkor még a kamerát nem emlegettük. :-)

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.17. 12:27

TotoHU írta:
2019.06.17. 10:54

A forradalom fefalja gyermekeit... Ezért aztán oda kell figyelnünk, hogy a pénisz jó oldalán álljunk.100%-os biztosítás meg nincs semmi ellen, ahogyan a sors akarja... Meszesgodor, vagy, hogy a zebrán, a zöld lámpánál elcsap egy 20 éves barom, 23 éves BMW-VEL... a végeredmény ugyanaz.
a57dfb450a2abfa4620b9684ddbe6917.jpeg

G.D
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: G.D » 2019.06.18. 10:07

"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon - de nagyon közel van hozzá."

raid
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: raid » 2019.06.18. 22:51

https://index.hu/belfold/2019/06/18/joz ... s_uldozes/

Tök jó mert kb. minden nap járok arra. Ezt se kellett volna üldözni ha csak egy embernél van deo...

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.18. 23:03

raid írta:
2019.06.18. 22:51

Tök jó mert kb. minden nap járok arra. Ezt se kellett volna üldözni ha csak egy embernél van deo...
Le kellett volna fújni, vagy lőni a f..'ba... Szerencsés véletlen, hogy kergetőzés közben nem szúrt meg senkit, és nem ejtett túszt.

Késes embert fegyvertelenül nagyon oktalan dolog kergetni. Mázli volt, hogy a késes pöcs egy fiatal suhanc volt, és mem másodkörös, sottről szabadult. Az kérdés nélkül bicskázta volna meg Mr. Running Man-t...

raid
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: raid » 2019.06.18. 23:04

Mr. Senki írta:
2019.06.18. 23:03
Le kellett volna fújni, vagy lőni a f..'ba... Szerencsés véletlen, hogy kergetőzés közben nem szúrt meg senkit, és nem ejtett túszt.

Késes embert fegyvertelenül nagyon oktalan dolog kergetni. Mázli volt, hogy a késes pöcs egy fiatal suhanc volt, és mem másodkörös, sottről szabadult. Az kérdés nélkül bicskázta volna meg Mr. Running Man-t...
Szerintem is netto hülyeség volt fegyvertelenül utána eredni. Szerencséje volt.

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.19. 07:46

raid írta:
2019.06.18. 22:51

Késes embert követni valóban nem bölcs dolog.
Ráadásul nagyképű pöcs.

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.19. 11:46

TotoHU írta:
2019.06.19. 07:46
Késes embert követni valóban nem bölcs dolog.
Ráadásul nagyképű pöcs.
Sztem meg jó a stílusa, meg nem szar.ta össze magát a kés látványától, ezért tőlem nagy Respect Neki!!
nhgalbXwE0Y.jpg

TotoHU
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TotoHU » 2019.06.19. 12:06

The Gent írta:
2019.06.19. 11:46
Sztem meg jó a stílusa, meg nem szar.ta össze magát a kés látványától, ezért tőlem nagy Respect Neki!! nhgalbXwE0Y.jpg
Hát ízlés dolga. Nekem ez nagyképű műlaza tűnik, de ezen nem veszünk össze.
A kiállás az persze fasza, a legtöbb ember max a 112 kihívásáig jutna el. Vagy addig se, elfordulna és menne a dolgára.

The Gent
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: The Gent » 2019.06.19. 12:28

TotoHU írta:
2019.06.19. 12:06
A kiállás az persze fasza, a legtöbb ember max a 112 kihívásáig jutna el. Vagy addig se, elfordulna és menne a dolgára.
+1!😉

Mr. Senki
Tesztelő
Tesztelő

Hozzászólás Szerző: Mr. Senki » 2019.06.19. 17:17

TotoHU írta:
2019.06.19. 12:06
Filmekben ezt úgy mondják szépen, hogy "túl sok esze nincsen, de az biztos, hogy a tökei a helyén vannak..."

Ha csúnyán mondanám, akkor : emberünk akkora seggfej, hogy gyerekként a szülei mindkét végére pelenkát húztak...

Mindenesetre mázlista, hogy nem bicskázták meg.

Válasz küldése