Vadászfegyverek, vadászat

A magyar fegyvertartók fóruma

Moderátorok: Chuck Norris, Judge Dredd

Blekk Rájgó
Fórumtag
Fórumtag

Re: Vadászfegyverek, vadászat

Hozzászólás Szerző: Blekk Rájgó » 2019.06.12. 22:04

TurboP írta:
2019.06.12. 10:25
Látnátok mi megy miatta a facen.
Az igazi puska fa és acél, meg többi baromság.
Személy szerint nekem is jobban tetszik a klasszikus fa+acél irányvonal, dísznek, játszani. A műanyag a hőt, ütéseket jobban bírja, nedvességre nem vetemedik. Ha vadásznék, biztos én is valami taktikai ágyazásos, kompenzátoros puskával mennék ki, semmi faragott tus, vésett baszkül, giccs.

TurboP
Veterán
Veterán

Hozzászólás Szerző: TurboP » 2019.06.12. 22:39

Nekem nincs bajom egyik fajtával sem, egy műanyag agyazású fegyver is lehet olyan szép mind a fa acél párosítás. Nekem azzal van bajom, hogyha valaki zsigerből löki baromságot, hogy a műanyag az nem vadásznak való. Az nem igazi vadászember. stb.

Blekk Rájgó írta:
2019.06.12. 22:04
Személy szerint nekem is jobban tetszik a klasszikus fa+acél irányvonal, dísznek, játszani. A műanyag a hőt, ütéseket jobban bírja, nedvességre nem vetemedik. Ha vadásznék, biztos én is valami taktikai ágyazásos, kompenzátoros puskával mennék ki, semmi faragott tus, vésett baszkül, giccs.
"Az élet olyan mint a tyúklétra: rövid és sza.os!"

jó ha van
Fórumtag
Fórumtag

Hozzászólás Szerző: jó ha van » 2019.06.18. 02:01

TurboP írta:
2019.06.12. 22:39
Nekem nincs bajom egyik fajtával sem, egy műanyag agyazású fegyver is lehet olyan szép mind a fa acél párosítás. Nekem azzal van bajom, hogyha valaki zsigerből löki baromságot, hogy a műanyag az nem vadásznak való. Az nem igazi vadászember. stb.
Ahogy lehet az embernek flexelős-fűnyírós-olajcserélős, meg utcai, meg ünneplő ruhája, fegyverből sem muszáj csak egy féle stílust használni. De azért ami ronda, az nem szép!

Válasz küldése